4.0 (2 oy) / Yorum Yaz

Asus VT229H Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VT229H Monitör Fiyatları

ASUS VT229H 21.5 IPS 1920x1080 5MS HDMI VGA VESA 3YIL 10 PARMAK DOKUNMATIK.CERCEVESIZ.EYECARE. FLICKER-FREE.DUSUK MAVI ISIK

Satıcı: Magic Teknoloji

15.599,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 15599.01
ASUS VT229H 21.5" 5ms FullHD IPS HDMI+VGA 10 Nokta Dokunmatik Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

15.713,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 15713.03
ASUS VT229H 21.5" 5ms FullHD IPS HDMI+VGA 10 Nokta Dokunmatik Monitör

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

15.761,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 15761.49
Asus VT229H 5ms 60Hz HDMI VGA IPS 21.5" IPS Full HD Dokunmatik Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 16009
Asus VT229H 5ms 60Hz HDMI VGA IPS 21.5" IPS Full HD Dokunmatik Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 16009
Asus VT229H 21.5" 5 MS 60 Hz HDMI+VGA Full HD Dokunmatik LCD Monitör

Satıcı: ebz

15.999,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 15999.71
Asus 21.5'' 5ms Hdmi Vga Dokunmatik MM IPS (VT229H)

Satıcı: magicteknoloji | 15 yorum

16.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 16459.00
ASUS VT229H 21.5″ 5ms 60Hz HDMI VGA IPS IPS Full HD Dokunmatik Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

16.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 16459.00
Asus 21.5" Ips Vt229h 5Ms 60Hz Hdmı Dokunmatik Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

16.474,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 16474.50
ASUS VT229H 21.5″ 5ms 60Hz HDMI VGA IPS IPS Full HD Dokunmatik Monitör

Satıcı: magicteknoloji

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 16499.00
ASUS 21.5 IPS VT229H 5MS 60Hz HDMI Dokunmatik Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

16.531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 16531.00
Asus VT229H 21.5" 5 MS 60 Hz HDMI+VGA Full HD Dokunmatik LCD Monitör

Satıcı: KraftOnline

16.616,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 16616.03
Asus 21.5" Ips Vt229h 5Ms 60Hz Hdmı Dokunmatik Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

16.703,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 16703.20
ASUS 21,5" VT229H 5Ms 60Hz IPS FULL HD DOKUNMATIK MONITOR

1 yorum

16.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 16909.00
ASUS VT229H 21.5 IPS 1920x1080 5MS HDMI VGA VESA 3YIL 10 PARMAK DOKUNMATIK.CERCEVESIZ.EYECARE. FLICKER-FREE.DUSUK MAVI ISIK

Satıcı: netsiparis

17.047,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 17047.78
Asus Vt229H Dokunmatik Ekran Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 17449.00
Asus Vt229H Dokunmatik Ekran Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

17.587,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 17587.80
21.5 Asus VT229H IPS 5ms 60MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Hoparlör Çerçevesiz Düşük Mavi Işık Dokunmatik Ekran Vesa - 5 ms - 100 Hz

Satıcı: tatligel

20.310,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

18 20310.79
21.5 ASUS VT229H IPS 5MS 60MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR ÇERÇEVESİZ DÜŞÜK MAVİ IŞIK DOKUNMATİK EKRAN VESA

Satıcı: ACF Teknoloji

22.247,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

19 22247.00

Asus VT229H Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VT229H Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VT229H Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar USB Type-B (Dokunmatik İşlevi İçin)

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 491.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 300.1 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 204.4 mm
• Ekran Genişliği 491.5 mm
• Ekran Yüksekliği 300.1 mm
• Ekran Derinliği 51.9 mm
• Ekran Ağırlığı 3.18 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.83 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 21.9 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 3 W
• Yıl 2019
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus VT
• Barkod (EAN) 4718017058964

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VT229H Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.