Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS VU249CFE-P 23.8 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI USB-C VESA 3YIL 15W Güç Dağıtımıyla USB Type-C bağlantı noktası, Çevre Dostu, DisplayWidget Center Satıcı: Amazon.com.tr
9.428,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 9438.59
ASUS VU249CFE-P 23.8 IPS 1920X1080 1MS 100HZ 250CD HDMI USB-C VESA 3YIL 15W GÜÇ DAĞITIMIYLA USB TYPE-C BAĞLANTI NOKTASI ÇEVRE DOSTU DISPLAYWIDGET CENT Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
9.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 9599.00
Asus VU249CFE-P 23.8 IPS 1920X1080 1ms 100Hz 250CD HDMI Usb-C Vesa 3yıl Eye Care Plus, Pd 15W Yükseklik Ayarlı Monitör - 100 Hz - 23,8 inç
Satıcı: Hepsiburada
9.778,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 9778.33
ASUS VU249CFE-P 23.8 IPS 1920X1080 1MS 100HZ 250CD HDMI USB-C VESA 3YIL 15W GÜÇ DAĞITIMIYLA USB TYPE-C BAĞLANTI NOKTASI ÇEVRE DOSTU DISPLAYWIDGET CENT Satıcı: Magic Teknoloji
9.921,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 9921.56
Asus Vu249cfe-p 23.8 Ips 1920x1080 1ms 100hz Monitör Satıcı: magic
10.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 10499.00
ASUS VU249CFE-P 23.8 IPS 1920X1080 1MS 100HZ 250CD HDMI USB-C VESA 3YIL 15W GÜÇ DAĞITIMIYLA USB TYPE-C BAĞLANTI NOKTASI ÇEVRE DOSTU DISPLAYWIDGET CENT Satıcı: magicteknoloji
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 10599.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ