4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VY249HGR Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VY249HGR Monitör Fiyatları

Asus VY249HGR Eye Care Oyuncu Monitörü – 23,8 Inç Fhd (1920 x 1080), Ips, 120Hz(OC), Smoothmotion, 1ms (Mprt) Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 37 yorum

4.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4489.00
ASUS 23.8 Inc Vy249Hgr 120Hz 1Ms Hdmi D-Sub Adaptivesync Fhd İps Gaming Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4489.00
ASUS Eye Care 23.8" FHD 1920x1080 IPS 120Hz(OC), Smoothmotion, 1ms (Mprt) Oyuncu Monitörü

Satıcı: Trendyol

4.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4489.00
ASUS 23,8" VY249HGR 1Ms 120Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR

1 yorum

4.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4489.00
Asus VY249HGR 23.8" 1 ms Full HD IPS 120 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 4499.00
ASUS VY249HGR 23.8" 120Hz 1ms FullHD Siyah Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

4.499,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 4499.01
Asus VY249HGR Eye Care Oyuncu Monitörü – 23,8 Inç Fhd (1920 x 1080), Ips, 120Hz(OC), Smoothmotion, 1ms (Mprt) Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 37 yorum

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4549.00
Asus 23.8" Ips Vy249hgr 1ms 120hz Hdmı Gamıng Monitör 1920x1080

Satıcı: magic

4.597,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 4597.88
Asus 23.8" Ips Vy249hgr 1ms 120hz Hdmı Gamıng Monitör 1920x1080

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

4.695,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 4695.57
ASUS VY249HGR 23.8 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 4.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 4509
ASUS VY249HGR 23.8 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 4.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4509
Asus 23.8" Ips Vy249hgr 1Ms 120Hz Hdmı Gamıng Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

4.711,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

12 4711.10
Asus Vy249hgr 23.8" 120Hz 1Ms Vga+Hdmı Fullhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.720,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 4720.60
Asu Baby&Kids 23.8 ASUS VY249HGR IPS FHD 120HZ 1MS HDMI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.810,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 4810.23
Asus Vy249Hgr 23.8 Inç 1 Ms Full Hd Ips 120 Hz Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 4919.00
ASUS VY249HGR 23.8" 120Hz 1ms FullHD Siyah Monitör

Satıcı: Betaplus

4.962,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

16 4962.24
Asus Vy249Hgr 23.8 Inç 1 Ms Full Hd Ips 120 Hz Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

5.538,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 5538.80
23.8 ASUS VY249HGR IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD1920X1080 FLICKER FREE VESA SİYAH

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.784,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 5784.67

Asus VY249HGR Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VY249HGR Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VY249HGR Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 395 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 185 mm
• Ekran Genişliği 541 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 48 mm
• Ekran Ağırlığı 2.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 11 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 20 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VY249HGR Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.