4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VZ24EHF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VZ24EHF Monitör Fiyatları

Asus VZ24EHF 24" 1 Ms 100 Hz Zoll Eye Care Oyuncu Monitor

Satıcı: OS

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4649.07
ASUS VZ24EHF Gaming 23.8" LED IPS 1ms 100Hz 1920x1080 FullHD HDMI (Vesa) AdaptiveSync Siyah Monitör

Satıcı: SDS TEKNOLOJİ

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 4849.03
Asus VZ24EHF 24" 1 Ms 100 Hz Zoll Eye Care Oyuncu Monitor

Satıcı: BilsoyTeknoloji

4.882,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 4882.50
Asus VZ24EHF 23.8" 1 ms Full HD IPS 100 Hz Monitör

Satıcı: SDS TEKNOLOJİ

4.946,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4946.03
Asus VZ24EHF Consumer 23.8 IPS Freesync 1920x1080 1MS 100HZ HDMI VESA 3 Yıl Eyecare, Flicker-Free, Çerçevesiz, Düşük Mavi Işık, Ultra Slim Monitör

Satıcı: Nethouse

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 5009
Binbir Göz Bilgisayar 24 Asus VZ24EHF IPS Fhd 100HZ 1ms HDMI

Satıcı: coreturk

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4999.00
Asus VZ24EHF Consumer 23.8 IPS Freesync 1920X1080 1ms 100HZ HDMI Vesa 3yıl Eyecare, Flıcker-Free,cercevesız,dusuk Mavı Isık,ultra Slım Monitör - Siyah

Satıcı: Nethouse | 4 yorum

5.375,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5375.27
Asus Vz24ehf Consumer 23.8 Ips Freesync 1920X1080 1Ms 100Hz Hdmı Vesa 3Yıl Eyecare, Flıcker-Free,Cercevesız,Dusuk Mavı Isık,Ultra Slım Monitör

Satıcı: ylmzhome

18.638,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 18638.60

Asus VZ24EHF Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VZ24EHF Monitör Ürün Ailesi

Asus VZ24EHF Monitör 23.8 İnç 4.649,07 TL
Asus VZ24EHF-W Monitör 23.8 İnç 17.846,00 TL

Asus VZ24EHF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VZ24EHF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540.2 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 393.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 210.1 mm
• Ekran Genişliği 540.2 mm
• Ekran Yüksekliği 316.5 mm
• Ekran Derinliği 38.9 mm
• Ekran Ağırlığı 2.45 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.85 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 19 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VZ24EHF Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus VZ24EHF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.