4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen GO MB16AWP Monitör Fiyatları

Asus Zenscreen MB16AWP 15.6 Taşınabilir Usb Monitör Ips 1920x1080 5Ms Usb Type-C Mini-Hdmi Mm 3 Yıl Kablosuz Bağlantı, Dahili Batarya, Mat Ekran, Tripod Aparat Monitör

Satıcı: Amazon.com.tr

26.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 26049
ASUS ZenScreen Go MB16AWP 15.6” 5ms 60Hz IPS Full HD Taşınabilir Monitör 26.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 26399.00
Asus Zenscreen MB16AWP 15.6" 5ms Full HD Type-C IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: incehesap

26.949,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 26949.02
Asus Zenscreen Go MB16AWP Kablosuz Taşınabilir Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

27.478,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 27478.75
Asus ZenScreen GO MB16AWP 15.6'' Kablosuz Taşınabilir IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

28.500,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 28500.14
Asus 15.6" Ips Zenscreen Go Mb16awp 5Ms 60Hz Hdmı-Type-C Bataryalı Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

28.541,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 28541.70
ZENSCREEN MB16AWP 15,6 TASINABILIR USB MONITOR IPS 1920x1080 5MS USB Type-C Mini-HDMI MM 3YIL KABLOSUZ BAĞLANTI DAHILI BATARYA MAT EKRAN TRIPOD APARAT

Satıcı: UZMANLARPC

28.815,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 28815.71
Asus 15.6" Ips Zenscreen Go Mb16awp Mhdmı Type-C Kablosuz Bataryalı Taşınabilir Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

28.925,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 28925.30
Asus Zenscreen MB16AWP 15.6" 5ms Full HD Type-C IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

29.344,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 29344.12
Asus ZenScreen GO MB16AWP 15.6'' Kablosuz Taşınabilir IPS Monitör

Satıcı: zmteknoloji

29.364,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 29364.17
ASUS 15,6" MB16AWP 5Ms 60Hz IPS DAHILI BATARYA TAŞINILABİLİR MONİTÖR 33.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 33409.00

Asus ZenScreen GO MB16AWP Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen GO MB16AWP Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus ZenScreen GO MB16AWP Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) 0 º
• Tilt Aralığı (+) +70 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Yok

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 357.9 mm
• Ekran Yüksekliği 224.78 mm
• Ekran Derinliği 11.5 mm
• Ekran Ağırlığı 1.09 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 8 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 7.6 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Asus ZenScreen GO MB16AWP Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.