4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB14AC Monitör Fiyatları

Asus Zenscreen Mb14Ac Taşınabilir Usb Bilgisayar Monitörü Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 9999.00
Asus ZenScreen MB14AC 14" 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir LED Monitör

Satıcı: Naxin | 4 yorum

12.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 12555.00
Asus ZenScreen MB14AC 14" 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir LED Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

13.051,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 13051.68
ASUS 14'' ZENSCREEN MB14AC FULL HD TASINABILIR MONITOR 13.216,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 13216.00
Asus ZenScreen MB14AC 14" 5 MS 60 Hz Type-C Full HD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

13.933,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 13933.12
Asus Mb14ac 14" 60Hz 5Ms Ips Type-C Fullhd Monitör

Satıcı: TEBİLON

13.954,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 13954.80
Asus 14" Ips Mb14ac 5Ms 60Hz Type-C Ev Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

14.119,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14119.70
ASUS 14 IPS MB14AC 5MS 60Hz TYPE-C EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

14.167,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 14167.00
Asus ZenScreen MB14AC 14" 5 MS 60 Hz Type-C Full HD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: Uzmanlarpc

14.217,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 14217.96
Asus ZenScreen MB14AC 14" 5ms 60Hz Flicker Free IPS Full HD Taşınabilir Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

14.278,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 14278.26
ASUS ZENSCREEN MB14AC 14 TASINABILIR USB MONITOR IPS 1920x1080 5MS USB TYPE-C 3YIL MAT EKRAN . USB TYPE-C to A ADAPTOR. DUSUK MAVI I

Satıcı: onlinealisverisyap

15.727,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15727.54
Asus ZenScreen MB14AC 14" 5ms 60Hz Flicker Free IPS Full HD Taşınabilir Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

20.551,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 20551.76

Asus ZenScreen MB14AC Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB14AC Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus ZenScreen MB14AC Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 324.94 mm
• Ekran Yüksekliği 208.03 mm
• Ekran Derinliği 11.2 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 590 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 7 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.0 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2020
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus MB
• Kutu İçeriği Akıllı Monitör Kapağı Belgeler USB Type-C - USB Type-A Dönüştürücü USB Type-C ve USB Type-C Kablosu

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ZenScreen MB14AC Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus ZenScreen MB14AC Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.