4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB166C Monitör Fiyatları

15.6" Ips Zenscreen Mb166c 5ms 60hz Type-c Taşınabilir Usb Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 5509
Asus Zenscreen Mb166c 15.6'' 5 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: tulparlife

5.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5510.00
Asus ZenScreen MB166C 15.6'' 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

5.741,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 5741.43
ASUS ZenScreen MB166C 15.6″ 5ms 60Hz IPS Full HD Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5799.00
ASUS 15,6" MB166C 5Ms 60Hz FULL HD IPS TASINABILIR MONITOR

1 yorum

5.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 5809.00
Asus ZenScreen MB166C 15.6'' 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: MEGAMALL

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5819.03
Asus ZenScreen MB166C 15.6" 5 MS 60 Hz Type-C Full HD Taşınabilir IPS LED Monitör

Satıcı: vizyonbilgisayar | 2 yorum

6.324,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 6324.00
Asus 15.6" Zenscreen MB166C 60Hz 5ms (Typec + Usb) 1920X1080 IPS Mat Taşınabilir USB Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 42 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6499.00
Asus ZenScreen MB166C 15.6" 5 MS 60 Hz Type-C Full HD Taşınabilir IPS LED Monitör

Satıcı: Harcıalem

6.727,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 6727.70
Asus Zenscreen Mb166c 15.6" 60Hz 5Ms Usb-C Led Ips Tasinabilir Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.948,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6948.30
15.6 Asus MB166C IPS Fhd 60HZ 5ms Type-C - Siyah

Satıcı: MAGNUM

6.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 6999.90
ZENSCREEN MB166C 15,6 TASINABILIR USB MONITOR IPS 1920x1080 5MS USB-C 3YIL MAT EKRAN USB-C to A ADAPTOR DUSUK MAVI ISIK Monitör

Satıcı: UZMANLARPC

7.085,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 7085.66
ASUS 15.6 IPS ZENSCREEN MB166C 5MS 60Hz TYPE-C Taşınabilir USB Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

7.159,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 7159.68
Asus ZenScreen MB166C 15.6" 60Hz 5Ms USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.639,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

14 7639.34
ASUS MB166C 15.6 1920x1080 60Hz 5ms Type-C Touch IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

7.941,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 7941.36
Asus Zenscreen Mb166C Taşınabilir Usb Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 8259.00

Asus ZenScreen MB166C Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB166C Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus ZenScreen MB166C Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Yok

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 360.14 mm
• Ekran Yüksekliği 225.64 mm
• Ekran Derinliği 11.8 mm
• Ekran Ağırlığı 780 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) B
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 6 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Asus ZenScreen MB166C Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.