4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB166CR Monitör Fiyatları

Asus ZenScreen MB166CR 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

5.028,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 5028.09
Asus Zenscreen Mb166cr 15.6" 5 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

5.129,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 5129.10
Asus Zenscreen Mb166cr 15.6 5 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: tulparlife

6.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6175.00
Asus ZenScreen MB166CR 15.6'' Full HD IPS Taşınabilir USB Monitör

Satıcı: taskonbilgisayar

6.928,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 6928.50
Asus ZenScreen MB166CR 15.6'' Full HD IPS Taşınabilir USB Monitör

Satıcı: lumorateknoloji

7.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 7149.00
Asus Zenscreen MB166CR 5ms 60Hz 15.6'' Full HD IPS Monitör

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 7299.00
Asus ZenScreen MB166CR 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Tasinabilir Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

7.299,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 7299.01
ASUS ZenScreen MB166CR 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör 7.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7409
ASUS ZenScreen MB166CR 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör 7.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7409
Asus Zenscreen MB166CR 5ms 60Hz 15.6'' Full HD IPS Monitör

Satıcı: Betaplus

7.720,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 7720.23
Asus ZenScreen MB166CR 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Tasinabilir Monitör

Satıcı: e-melis

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 8250.00
Asus Zenscreen 15.6" 5Ms 60Hz Usb-C Taşınabilir Ips (Mb166cr) Monitör

Satıcı: Dualpazar

8.390,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 8390.40
ASUS ZenScreen MB166CR 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: Taskon

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 9399.00
Asus 15.6" IPS Zenscreen MB166CR Usbc Taşınabilir Monitör - Gümüş - Siyah

Satıcı: Core Bilgisayar

11.649,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 11649.15

Asus ZenScreen MB166CR Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB166CR Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus ZenScreen MB166CR Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Yok

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 360.1 mm
• Ekran Yüksekliği 225.6 mm
• Ekran Derinliği 11.8 mm
• Ekran Ağırlığı 780 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) B
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 6 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ZenScreen MB166CR Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus ZenScreen MB166CR Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.