4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB169CK Monitör Fiyatları

Asus Zenscreen MB169CK 15.6 Inç 60Hz 5ms Full Hd IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 5209
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör

1 yorum

5.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5309
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör 5.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5309
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

6.565,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 6565.93
ASUS 15.6" IPS ZENSCREEN MB169CK 5MS TYPE-C Taşınabilir USB Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 26 yorum

6.660,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 6660.29
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6" 60Hz 5Ms mHDMI+USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

6.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6739.00
ZenScreen 15.6'' 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör MB169CK 6.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 6779
Asus ZenScreen MB169CK 15.6" 5 MS 60 Hz FHD IPS Monitor

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

6.806,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 6806.67
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: Betaplus

6.901,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6901.44
Asus ZenScreen MB169CK 15.6″ 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7499.00
Asus ZenScreen MB169CK 15.6" 5 MS 60 Hz FHD IPS Monitor

Satıcı: incehesap

7.838,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 7838.10
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6" 60Hz 5Ms mHDMI+USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: incehesap

7.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 7929.00
ASUS ZenScreen MB169CK 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: BETA PLUS

9.528,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 9528.16
Asus Zenscreen Mb169ck 15.6 İnç 60Hz 5Ms Full Hd Ips Taşınabilir Monitör

Satıcı: ylmzhome

15.571,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 15571.80

Asus ZenScreen MB169CK Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB169CK Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus ZenScreen MB169CK Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 360 mm
• Ekran Yüksekliği 226 mm
• Ekran Derinliği 11.8 mm
• Ekran Ağırlığı 780 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 7 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 7.64 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus MB
• Barkod (EAN) 4711387767535

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ZenScreen MB169CK Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus ZenScreen MB169CK Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.