4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB16ACV Monitör Fiyatları

Asus Zenscreen Mb16acv 15.6" 5 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

8.264,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 8264.10
Asus ZenScreen MB16ACV 15.6" 5 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

8.525,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 8525.03
ASUS 15,6" ZENSCREEN MB16ACV 5Ms 60Hz FULL HD TASINABILIR MONITOR

1 yorum

9.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 9769.00
ASUS ZenScreen MB16ACV 15.6” 5ms 60Hz IPS Full HD Taşınabilir Monitör 10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10599.00
Asus MB16ACV 15.6" 5 MS IPS LED Monitor

Satıcı: Ufonet

10.683,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 10683.37
Asus MB16ACV 15.6" 5 MS IPS LED Monitor

Satıcı: onlinealisverisyap

10.740,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 10740.22
ASUS 15.6" IPS ZENSCREEN MB16ACV 5MS 60HZ TYPE-C Taşınabilir Monitör 1920X1080

Satıcı: incehesap

10.818,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 10818.22
Asus 15.6" Ips Zenscreen Mb16acv 5 Ms 60Hz Type-C Taşınabilir Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.922,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 10922.20
ASUS 15.6 IPS ZENSCREEN MB16ACV 5 ms 60Hz TYPE-C Taşınabilir Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.958,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 10958.00
Asus Zenscreen MB16ACV 15.6" 60Hz 5ms (Usb Type-C) Mat Ekran Taşınabilir USB Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

10.975,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 10975.28
ASUS 15.6" IPS ZENSCREEN MB16ACV 5MS 60HZ TYPE-C Taşınabilir Monitör 1920X1080

Satıcı: netsipariş

11.001,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 11001.74
Asus 15.6" Ips Zenscreen Mb16acv 5 Ms 60Hz Type-C Taşınabilir Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

11.076,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 11076.20
Asus Zenscreen Mb16Acv Taşınabilir Usb Bilgisayar Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 11689.00
ASUS MB16ACV MONITOR

Satıcı: netsiparis

11.859,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 11859.08
MB16ACV MONITOR

Satıcı: UZMANLARPC

11.986,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 11986.36
Asus Zenscreen Mb16Acv Taşınabilir Usb Bilgisayar Monitörü Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

12.049,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 12049.60

Asus ZenScreen MB16ACV Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB16ACV Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

Asus ZenScreen MB16ACV Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) 0 º
• Tilt Aralığı (+) 70 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 357.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 224.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 10.5 mm
• Ekran Genişliği 357.9 mm
• Ekran Yüksekliği 224.8 mm
• Ekran Derinliği 10.5 mm
• Ekran Ağırlığı 830 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) B
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 6 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 15 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Asus ZenScreen MB16ACV Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.