4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB16AHG Monitör Fiyatları

ASUS ZenScreen MB16AHG 15.6” 3ms 144Hz IPS Full HD Taşınabilir Monitör 17.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 17799.00
ASUS ZENSCREEN MB16AHG 15.6 inç 144Hz Taşınabilir IPS Full HD 3ms Monitör 18.898,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 18908.99
ASUS ZenScreen MB16AHG 15.6 inç 144Hz 3ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör 18.898,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18908.99
ASUS ZenScreen MB16AHG 15.6" 3 MS 144 Hz Freesync IPS FHD Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

20.266,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 20266.41
ASUS ZENSCREEN MB16AHG 15.6 3MS 144HZ 1920x1080 (MAT EKRAN, EYECARE Monitör

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 3 yorum

20.440,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 20440.47
Asus 16" Mb16ahg Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

20.462,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 20462.20
Asus Mb16ahg Monıtor

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

20.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 20620.00
Asus ZenScreen MB16AHG 15.6" 144Hz 3Ms mHDMI+USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

20.915,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 20915.61
ASUS ZenScreen MB16AHG 15.6" 3 MS 144 Hz Freesync IPS FHD Monitör

Satıcı: azomik

22.130,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 22130.79
Asus Zenscreen MB16AHG 15.6 Tasınabılır USB Monıtor IPS 1920X1080 3ms 144HZ Mini-Hdmı Usb-C mm 3yıl Mat Ekran Eyecare Monıtor - 144 Hz - 15,6 inç

Satıcı: teknoberk | 1 yorum

23.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 23850.00

Asus ZenScreen MB16AHG Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB16AHG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus ZenScreen MB16AHG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 359.9 mm
• Ekran Yüksekliği 226.8 mm
• Ekran Derinliği 12 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 920 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 10 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 17 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ZenScreen MB16AHG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.