4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Asus ZenScreen MB17AHG Monitör Fiyatları

ASUS ZenScreen MB17AHG 17.3” 5ms 144Hz IPS Full HD Taşınabilir Monitör 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 19999.00
ASUS ZenScreen MB17AHG 17.3” 5ms 144Hz IPS Full HD Taşınabilir Monitör

Satıcı: incehesap

20.412,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 20422.42
Asus ZenScreen MB17AHG 17.3" 144Hz 5Ms HDMI+USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: incehesap

20.412,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 20412.42
Asus Zenscreen MB17AHG 17.3" 5 MS 144 Hz Freesync IPS Monitör

Satıcı: incehesap

20.897,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 20897.10
ASUS ZenScreen 17.3" 144Hz 5Ms HDMI+USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: incehesap

21.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 21139.00
Asus ZenScreen 17.3" MB17AHG 5ms 144Hz USB-C, HDMI Taşınabilir IPS Monitör 21.306,00 TL + 129,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 21316
Asus Zenscreen MB17AHG 17.3" 5 MS 144 Hz Freesync IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

22.800,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 22800.11
Asus 17.3" Ips Zenscreen Mb17ahg 5Ms 144Hz Hdmı Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

22.999,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22999.70
Asus 17.3" Ips Zenscreen Mb17ahg 5Ms 144Hz Hdmı Type-C Taşınabilir Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

23.140,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 23140.30
Asus ZenScreen MB17AHG 17.3" 144Hz 5Ms HDMI+USB-C FullHD IPS Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

23.509,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 23509.24
ASUS ZENSCREEN Gaming MB17AHG 17.3 inç IPS Freesync Full HD 5ms 144Hz Taşınabilir Monitör 23.696,92 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 23706.92
ASUS ZenScreen MB17AHG 17.3 inç 144Hz 5ms Full HD Freesync IPS Taşınabilir Monitör 23.696,92 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 23706.92
Asus ZenScreen MB17AHG 17.3” 5ms 144Hz IPS Full HD Taşınabilir Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

25.629,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 25629.57

Asus ZenScreen MB17AHG Monitör Fiyat Geçmişi

Asus ZenScreen MB17AHG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok

Asus ZenScreen MB17AHG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 389.9 mm
• Ekran Yüksekliği 249.1 mm
• Ekran Derinliği 7 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 1.29 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 12 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 18 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus ZenScreen MB17AHG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.