Avenir AV-M19A Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
TN
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Avenir AV-M19A Monitör Fiyatları

Avenir 19" Monitör Av-m19a Dahili Hoparlör, Hdmı-vga 4k Uyumlu

Satıcı: KONAK TEKNOLOJİ

2.085,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2085.50
Avenir 19" Monitör Av-M19a Dahili Hoparlör, Hdmı-Vga 4K Uyumlu

Satıcı: Konak-Teknoloji

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2250.00
Avenir AV-M19A 19" Full HD LED Monitör

Satıcı: isbilenelektronik

2.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2450.00
Avenir AV-M19A 19" Full HD LED Monitör

Satıcı: ibaguvenlik

2.537,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2537.97
Avenir Avenir Av-M19a 19" Led Monitör Usb / Hdmi / Vga Dahili Hoparlör

Satıcı: RMZ TECH

3.087,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3087.50
Avenir Av-M19a 19″ İnc Çözünürlük 2048×1080 (4K Uyumlu) Sesli Ve Kumandalı 5Ms Monitör Av-M19a

Satıcı: EGB Elektronik

2.633,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2633.40
Avenir 19 Inç Monitör Vga+Hdmı 60hz 5m Dahili Hoparlör Av-m19a

Satıcı: Avenir Türkiye | 1 yorum

2.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 2745.00
Avenir AV-M19A 19

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2849.05
Avenir AV-M19A 19" LED Monitör USB / HDMI / VGA Dahili Hoparlör

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK | 16 yorum

2.892,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2892.50
Avenir AV-M19A 19" Sesli Ve Kumandalı 5ms Monitör

Satıcı: AVENİR

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 2910
Avenir 19" Monitör Av-M19A Dahili Hoparlör, Hdmı-Vga 4K Uyumlu

Satıcı: Avenir Türkiye

2.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2910.00
AVENİR Avenir Av-m19a 19" Led Monitör Usb / Hdmi / Vga Dahili Hoparlör

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2999.00
Avenir AV-M19A 19

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 2999.00
Avenir AV-M19A 19 inç TN Monitör 1920 x 1080 Çözünürlük 60Hz Yenileme Hızı D-Sub ve HDMI Bağlantıları

Satıcı: Avenir Türkiye | 4 yorum

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 3000.00
AVENİR 19" Monitör Av-m19a, Hdmı-vga Uyumlu, Dahili Hoparlör,

Satıcı: RMZ-TECH

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 3000.00
AVENİR 19" Monitör Av-m19a, Hdmı-vga 4k Uyumlu, Dahili Hoparlör, SİYAH

Satıcı: AVENİR

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

16 3210

Avenir AV-M19A Monitör Fiyat Geçmişi

Avenir AV-M19A Monitör Temel Özellikleri

TN
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Avenir AV-M19A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ön Çerçeve Tipi Standart Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Avenir AV-M19A Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Avenir AV-M19A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.