4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

BenQ EW2790U Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

BenQ EW2790U Monitör Fiyatları

Benq Ew2790u 27" 60hz 5ms Hdmı+usb-c Hdr Uhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: irea

15.809,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 15809.07
BenQ EW2790U 27 inç 60Hz 5ms 4K UHD IPS Pivot Premium Monitör 15.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 16009
BenQ EW2790U 27 inç 60Hz 5ms 4K UHD IPS Pivot Premium Monitör 15.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 16009
BenQ EW2790U 4K Ekran, 27 inç, 3840x1260, P3%98, Özel AI Kontrast Teknolojisi, Dahili 2.1 Hoparlör, Subwoofer, USB-C Bağlantı Noktası, 3 HDMI Bağlantı Noktası, Ergonomik Tasarım, Göz Bakımı

Satıcı: Amazon.com.tr

16.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 16609
Benq EW2790U 27'' IPS 4K 60 Hz HDMI USB C USB Type-A mm Pivot Hdr 400 Eye Care Monitör - 427.4-536.9x614.2x211.2

Satıcı: APEX DİGİTAL | 6 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 16999.00
BenQ EW2790U 27″ 60Hz 5ms UHD FreeSync HDR10 Pivot Gaming Monitör 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16999.00
EW2790U 27'' IPS 4K 60 Hz USB C USB Type-A Pivot Hdr 400 Eye Care Monitör 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 17009
Benq Ew2790u 27" 60hz 5ms Hdmı+usb-c Hdr Uhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: apexdigital

17.297,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 17297.07
BenQ EW2790U 27" 60Hz 5Ms HDMI+USB-C HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Irea

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 17459.03
BenQ EW2790U 27" 60Hz 5Ms HDMI+USB-C HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

17.528,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17528.64
BenQ EW2790U 27" 60Hz 5Ms HDMI+USB-C HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

25.135,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 25135.33
Benq EW2790U 27'' IPS 4K 60 Hz HDMI USB C USB Type-A mm Pivot Hdr 400 Eye Care Monitör - 427.4-536.9x614.2x211.2

Satıcı: MELİENTE

25.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 25500.00
Benq Ew2790u 27'' Ips 4K 60 Hz Hdmı Usb C Usb Type-A Mm Pivot Hdr 400 Eye Care Monitör

Satıcı: ylmzhome

45.027,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 45027.20

BenQ EW2790U Monitör Fiyat Geçmişi

BenQ EW2790U Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

BenQ EW2790U Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.2 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 536.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 211.2 mm
• Ekran Genişliği 614.2 mm
• Ekran Yüksekliği 387.8 mm
• Ekran Derinliği 67.7 mm
• Ekran Ağırlığı 5.6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz & Siyah
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 23 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) B
• Güç Tüketimi (Maks) 180 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 25 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 10 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri BenQ EW
• Barkod (EAN) 4718755094804

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

BenQ EW2790U Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.