Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Fix | 10 yorum
3.753,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 3753.06 BenQ GW2480 23.8" 75Hz 5ms (HDMI+Display+Analog) IPS LED Full HD MonitörSatıcı: TVSHOOP | 94 yorum
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 3899.00 BENQ 23.8 gw2480 75hz fullhd (hdmı (v1.4)x1+dp+d-Sub) Ips Led Speaker Profesyonel MonitörSatıcı: TvShoop
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3899.00 BenQ GW2480 23.8 1920x1080 60Hz 5ms HDMI VGA DP IPS MonitörSatıcı: TVSHOOP
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 3899.00 BenQ GW2480 23.8" IPS 1920x1080 5 MS 75 Hz DP VGA HDMI MonitörSatıcı: TVSHOOP
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3999.00 BENQ 23.8 gw2480 75hz fullhd (hdmı (v1.4)x1+dp+d-Sub) Ips Led Speaker Profesyonel MonitörSatıcı: YILDIRIM STORE
4.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4099.00 BenQ GW2480 23.8" IPS 1920x1080 5 MS 75 Hz DP VGA HDMI MonitörSatıcı: MyTechno
4.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 4490.00 BenQ Gw2480 23.8" 1920 x 1080 60 Hz 5 ms Hdmi VGA DP IPS LED MonitörSatıcı: Yıldırım Store
4.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4599.00