Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
BenQ GW2490C 23,8'' IPS Full HD 144 Hz HDMI DP USB-C 2WX2 Hoparlör Eye-Care Ev Ofis Monitörü - 5 ms
Satıcı: APEX DİGİTAL | 3 yorum
5.339,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 5339.94
BENQ | 23,8 inç 144 Hz 5 ms 1080p HDMI USB-C Eye-Care Ev Ofis Monitörü Satıcı: APEX DİGİTAL
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 5499.00
BenQ GW2490C 23,8'' IPS Full HD 144 Hz HDMI DP USB-C 2WX2 Hoparlör Eye-Care Ev Ofis Monitörü - 5 ms
Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum
5.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 5599.00
BenQ GW2490C 23,8'' IPS Full HD 144 Hz HDMI DP USB-C MM Eye-Care Ev Ofis Monitörü Satıcı: Irea
6.595,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 6595.03
Benq Gw2490c 23.8 Ips Fhd 144 Hz Hdmı Dp Usb-C Mm Eye-Care Ev Ofis Monitörü
Satıcı: Netsiparis
8.437,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 8437.50
Benq 23.8" Ips Gw2490c 5Ms 144Hz Hdmı-Dp Typec Kurumsal Monitör
Satıcı: onlinealisverisyap
8.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 8800.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ