4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

BenQ GW2790 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

BenQ GW2790 Monitör Fiyatları

BenQ GW2790 27" 5 ms Full HD IPS 100 Hz Monitör

Satıcı: Prime

5.046,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 5046.02
BenQ GW2790 27" 5 MS 100 Hz HDMI+DP IPS LED Monitör

Satıcı: apexdigital

5.300,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 5300.07
BenQ GW2790 27″ 100Hz 5Ms 1920x1080p EyeSafe 2.0 HDMI DP IPS Monitör 5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5399.00
Benq GW2790 27" IPS 1920X1080 5ms 100Hz 2xhdmı Dp mm Eye Care Monitör

Satıcı: APEX DİGİTAL | 4 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 5499.00
BENQ 27'' IPS 1920x1080 5ms 100Hz 2xHDMI DP MM Eye Care Monitör

Satıcı: APEX DİGİTAL

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5499.00
BenQ GW2790 27" 5 ms Full HD IPS 100 Hz Monitör

Satıcı: incehesap

5.506,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 5506.62
Benq GW2790 27" IPS 1920X1080 5ms 100Hz 2xhdmı Dp mm Eye Care Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5699.00
BenQ GW2790 27" 5 MS 100 Hz HDMI+DP IPS LED Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

8.400,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 8400.79
Benq 27" Ips Gw2790 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Ev Ofis Tipi Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

8.416,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 8416.30
Benq Gw2790 27" Ips 1920X1080 5Ms 100Hz 2Xhdmı Dp Mm Eye Care Monitör

Satıcı: ylmzhome

14.418,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 14418.10

BenQ GW2790 Monitör Fiyat Geçmişi

BenQ GW2790 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

BenQ GW2790 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 449 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 182 mm
• Ekran Genişliği 612 mm
• Ekran Yüksekliği 384 mm
• Ekran Derinliği 64 mm
• Ekran Ağırlığı 4.5 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BenQ GW2790 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.