Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
BenQ GW2790C 27" 1080p FHD 144Hz IPS Eye-Care ev ofis monitörü, USB-C, 1080 x 1920, Visual Optimizer, titreşimsiz, düşük mavi ışık, süper hafif çerçeve, TÜV sertifikalı, Eye-CareU Satıcı: irea.
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 6609
BenQ GW2790C 27'' IPS Full HD 144 Hz HDMI DP USB-C MM Eye-Care Ev Ofis Monitörü Satıcı: Irea
6.401,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 6401.03
BenQ GW2790C 27'' IPS Full HD 144 Hz HDMI DP Usb-C 2x2W Hoparlör Eye-Care Ev Ofis Monitörü - 5 ms
Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 6599.00
BenQ 27" GW2790C 5ms 144Hz HDMI,DisplayPort FreeSync IPS Eye-Care Full HD Monitör
6.599,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
22 dk önce
4 6609
Benq Gw2790c 27" Ips Full Hd 144 Hz Hdmı Dp Usb-C Mm Eye-Care Ev Ofis Monitörü
Satıcı: Netsiparis
8.830,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 8830.40
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ