3.9 (1 oy) / Yorum Yaz

BenQ PD2705U Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

BenQ PD2705U Monitör Fiyatları

BenQ PD2705U 27'' IPS 4K UHD P3 USB-C HDR10 KVM Donanım Kalibre Pantone ve Calman Onaylı Pantone Mac Uyumlu Tasarım Monitörü

Satıcı: APEX DİGİTAL

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 25999.00
BenQ PD2705U grafik monitörü (AQCOLOR teknolojisi, 27 inç, 4K UHD, IPS, P3 renk alanı, USB-C şarj, DP/HDMI, KVM, donanım kalibre edilmiştir, yüksekliği ayarlanabilir), MacBook uyumlu

Satıcı: APEX ELEKTRONİK DİGİTAL

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 26009
BenQ PD2705U 27'' IPS 4K UHD P3 USB-C HDR10 KVM Donanım Kalibre Pantone ve Calman Onaylı Pantone Mac Uyumlu Tasarım Monitörü

Satıcı: Hepsiburada

26.696,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 26696.63
PD2705U 27'' IPS 4K UHD P3 USB-C HDR10 Tasarım Monitörü 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 28009
Benq Pd2705u 27 Ips 4K Uhd Usb-C Srgb Rec.709 Hdr10 Pıp Pbp Dualview Tasarım Monitör

Satıcı: Netsiparis

33.462,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 33462.40
Benq 27" Ips Pd2705u 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Pıvot Grafik Tasarım Monitörü 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

35.174,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 35174.70
BenQ PD2705U, 27" inç, IPS Panel, 4K UHD (3840x2160), 5ms, 60Hz, 1200:1, 99% sRGB/Rec.709, HDR10, Pantone SkinTone, Calman Verified, Flicker-Free, Low Blue Light, Dahili Hoparlör, Tasarım Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

37.026,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 37036
BENQ PD2705U 27'' IPS 4K UHD USB-C sRGB Rec.709 HDR10 PIP PBP DualView Tasarım Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

39.532,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 39532.69

BenQ PD2705U Monitör Fiyat Geçmişi

BenQ PD2705U Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

BenQ PD2705U Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 560.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 256.8 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 365.7 mm
• Ekran Derinliği 86 mm
• Ekran Ağırlığı 6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BenQ PD2705U Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.