Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
BenQ PD2706U, 27" inç IPS Panel, 4K UHD (3840 x 2160), 5ms, 60Hz, 1200:1 Kontrast, 100% sRGB/100% Rec.709/95% P3, DisplayHDR 400, Pantone SkinTone, Calman, USB-C Profesyonel Tasarım Monitörü Satıcı: Amazon.com.tr
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 29209
BenQ PD2706U 27'' 4K UHD P3 Display HDR400 USB-Type-C Calman Ve Pantone Onaylı Profosyonel Tasarımcı Monitörü - 5 ms - 60 Hz
Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum
29.959,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 29959.94
BenQ PD2706U, 27" inç IPS Panel, 4K UHD (3840 x 2160), 5ms, 60Hz, 1200:1 Kontrast, 100% sRGB/100% Rec.709/95% P3, DisplayHDR 400, Pantone SkinTone, Calman, Low Blue Light, Profesyonel Tasarım Monitörü Satıcı: oktostore
30.328,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 30338.45
BenQ PD2706U 27" 5 Ms 60 Hz 4K UHD IPS Monitör Satıcı: Oktostore
30.328,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 30328.45
BenQ PD2706U 27" 5 Ms 60 Hz 4K UHD IPS Monitör Satıcı: onlinealisverisyap
40.870,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 40870.90
Benq 27" IPS PD2706U 5ms 60HZ Hdmı-Dp Grafik Tasarım Monitörü 3840X2160
Satıcı: ernpazarlama
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 64799.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER