Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Benq Rd280ug 28,2'' Ips 4k+ 3:2 120hz 2000:1 Kontrans Hdmı Dp Usb Hdr 400 Pivot Amd Freesync Premium Nano Mat Panel Programlama Monitörü Satıcı: irea
36.269,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 36269.07
RD280UG 28,2'' IPS 4k+ 3:2 120Hz 2000:1 Kontrans HDMI Dp USB Hdr 400 Pivot Amd Freesync Premium Nano Mat Panel Programlama Monitörü
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 37999.00
BenQ RD280UG 28,2'' IPS 4k+ 3:2 120Hz 2000:1 Kontrast HDMI DP USB HDR 400 Pivot AMD Freesync Premium Nano Mat Panel Programlama Monitörü - 5 ms - 120 Hz
Satıcı: irea | 2 yorum
38.159,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 38159.33
BenQ RD280UG 28,2'' IPS 4k+ 3:2 120Hz 2000:1 Kontrast HDMI DP USB HDR 400 Pivot AMD Freesync Premium Nano Mat Panel Programlama Monitörü - 5 ms - 120 Hz
Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum
38.159,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 38159.34
Benq Rd280ug 28,2'' Ips 4k+ 3:2 120hz 2000:1 Kontrans Hdmı Dp Usb Hdr 400 Pivot Amd Freesync Premium Nano Mat Panel Programlama Monitörü Satıcı: onlinealisverisyap
44.638,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 44638.68
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER