4.0 (1 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
TN
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

BenQ Zowie XL2546X+ Monitör Fiyatları

BenQ Zowie XL2546X Plus 24.1" Full HD 280 Hz Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

19.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 19090.00
Benq Zowie Xl2546X+ 24.1 inç 280Hz FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc+ S-Switch Pivot Espor Oyun Monitör 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 25999.00
BenQ Zowie 24,1" XL2546X+ 280Hz HDMI DP DyAc 2 Fast Espor FHD TN Gaming Monitör

Satıcı: Irea

26.189,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 26189.03
BenQ Zowie XL2546X+ 24.1'' FHD, 280Hz, DyAc+ Teknolojisi, Fast TN Panel, 3x HDMI + DisplayPort, S-Switch, Pivot, Gecikmesiz Rekabetçi Oyun Performansı, E-Spor Monitörü

Satıcı: Amazon.com.tr

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 27009
Zowie BenQ Zowie XL2546X+ 24,1'' 280Hz 0,5 ms FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc 2 S-Switch E Spor Oyun Monitör - Siyah

Satıcı: irea | 7 yorum

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 26999.00
BENQ Zowie XL2546X+ 24.1 inç 280Hz FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc+ S-Switch Pivot Espor Oyun Monitö

Satıcı: irea

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 26999.00
BenQ ZOWIE XL2546X+ 24.1″ 280Hz 0.5Ms HDMI DP FreeSync S-Switch FHD Fast TN E-spor Gaming Monitör 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 26999.00
Zowie XL2546X+ 24.5" 0,5ms 280Hz FHD 2xHDMI DP Fast TN FreeSync Prem.DyAc+2 S-Switch Espor Oyun Monitörü 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 27009
Benq 24.1" Tn Zowıe Xl2546xplus 240Hz Hdmı-Dp Usbc Espor Gamıng Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

34.535,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 34535.20
Benq 24.1" Tn Zowıe Xl2546xplus 240Hz Hdmı-Dp Usbc Espor Gamıng Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

34.999,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 34999.30
BenQ Zowie 24,1" XL2546X+ 280Hz HDMI DP DyAc 2 Fast Espor FHD TN Gaming Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

35.339,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 35339.04
BENQ ZOWIE 24.1" XL2546XPLUS 0,5MS 280Hz (3xHDMI+1xDP) FREESYNC DYAC FAST TN +PİVOT ESPOR OYUNCU MON

Satıcı: onlinealisverisyap

38.789,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 38789.83
Zowie XL2546X+ 24.1'' Fhd, 280Hz, Dyac+ Teknolojisi, Fast Tn Panel, 3x HDMI + Displayport, S-Switch, Pivot, Gecikmesiz Rekabetçi Oyun Performansı, E-Spor Monitörü

Satıcı: DevSepet

65.505,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 65505.69

BenQ Zowie XL2546X+ Monitör Fiyat Geçmişi

BenQ Zowie XL2546X+ Monitör Temel Özellikleri

TN
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

BenQ Zowie XL2546X+ Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 3
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +35 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 155 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 576 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 517 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 209 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi Standart Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 65 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BenQ Zowie XL2546X+ Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Xag - Profil Resmi

1 yorum

Xag - Bu monitörde Dyac 2 var.

https://zowie.benq.com/tr-tr/monitor/xl2546x-plus.html

"ZOWIE XL2546X+ Yeni Hızlı TN 280Hz DyAc 2 Espor Oyun Monitörü"
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.