Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Benq Zowie Xl2566x Plus 24.1" 0.5 Ms Full Hd 400 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: tulparlife
32.110,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 32110.00
Benq Zowie Xl2566x Plus 24.1" 0.5 Ms Full Hd 400 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: Teknout
32.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 32299.10
BenQ ZOWIE XL2566X+, 24.1" inç Fast TN, Full HD (1920 x 1080), 400Hz, Motion Clarity DyAc™2, Shield, S Switch, Black eQualizer, Color Vibrance, Low Blue Light, Flicker-Free, E-Spor Oyuncu Monitörü Satıcı: Amazon.com.tr
34.919,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 34929.99
BenQ Zowie XL2566X Plus 24.1" 0.5 ms Full HD 400 Hz Oyuncu Monitörü Satıcı: Sinerji
34.919,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 34919.99
BenQ Zowie XL2566X+ 24,1'' 400Hz FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc 2 S-Switch E Spor Oyun Monitör - Siyah
Satıcı: APEX DİGİTAL | 21 yorum
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 35299.00
BenQ Zowie XL2566X+ 24,1'' 400Hz FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc 2 S-Switch E Spor Oyun Monitör - Siyah
Satıcı: Hepsiburada | 21 yorum
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 35299.00
Benq Zowie Xl2566X+ 24.1 inç 400Hz FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc+ S-Switch Pivot Espor Gaming Monitör
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
52 dk önce
7 35299.00
BenQ Zowie XL2566X Plus 24.1" 0.5 MS 400 3xHDMI+1xDP Freesync Pivot Oyuncu Monitör Satıcı: apexdigital
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 35299.00
BenQ Zowie XL2566X+ 24.1″ 400Hz 0.5Ms FreeSync Premium DyAc 2 S-Switch Espor FHD Fast TN E-Spor Gaming Monitör
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
9 35299.00
BenQ Zowie XL2566X Plus 24.1" 0.5 MS 400 3xHDMI+1xDP Freesync Pivot Oyuncu Monitör Satıcı: sinerjibilgisayar
35.339,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
10 35339.07
BenQ Zowie 24.1" XL2566X+ 400Hz HDMI,DisplayPort DyAc 2 Fast TN Full HD Espor Gaming Monitör
35.299,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
16 dk önce
11 35309
BenQ Zowie XL2566XPLUS 24.1 inç 400Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync DyAc 2 Fast TN Gaming Monitör
35.299,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
25 dk önce
12 35309
BenQ Zowie XL2566XPLUS 24.1 inç 400Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync DyAc 2 Fast TN Gaming Monitör
35.299,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
13 35309
Zowie XL2566X+ 24,1''400 Hz FHD 3xHDMI DP New Fast TN DyAc+ S-Switch Pivot Espor Oyun Monitörü
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
7 dk önce
14 36009
BenQ Zowie XL2566X Plus 24.1" 0.5 ms Full HD 400 Hz Oyuncu Monitörü Satıcı: Erenler Ticaret
65.085,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
15 65085.93
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER