Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Casper Excalibur M.E27QIF-D Monitör Fiyatları

Casper Excalibur M.E27QIF-D 27" 240 HZ 1 MS IPS Pivot Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: CasperExcalibur

10.322,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 10322.07
Casper  Excalibur M.E27QIF-D 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS PİVOT Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

10.669,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 10669.03
Casper Excalibur M.E27QIF-D 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS PİVOT Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

10.710,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 10710.54
CASPER Excalibur M.E27QIF-D 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS PİVOT Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 11009
Casper Excalibur M.E27QIF-D 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS Pivot Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü - 1 ms - 240 Hz

Satıcı: Casper Excalibur | 14 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 10999.00
Casper Excalibur M.e27Qif-D 27" 1 ms QHD 240Hz Flat Oyuncu Monitörü 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 10999.00
CASPER Excalibur 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS PİVOT Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 10999.00
CASPER Excalibur 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS PİVOT Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 10999.00
Casper Excalibur M.e27qıf-d 27" 2K QHD 240hz 1MS IPS Pivot Flat Hdr10 300nıt Oyuncu Monitörü 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10999.00
Casper Excalibur E27QIF-D 27'' 240Hz 1MS(MPRT) QHD Oyuncu Monitörü 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 10999.00
Casper Excalibur M.E27QIF-D 27" 240 HZ 1 MS IPS Pivot Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: mediamarkt

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11000.00
Casper Excalibur M.E27QIF-D 27" 2K QHD 240HZ 1MS IPS PİVOT Flat HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: MEDIAMARKT

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 11000.00

Casper Excalibur M.E27QIF-D Monitör Fiyat Geçmişi

Casper Excalibur M.E27QIF-D Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Casper Excalibur M.E27QIF-D Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 616 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 449.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 168.3 mm
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Casper Excalibur M.E27QIF-D Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.