Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Casper Excalibur M.E315QVC-C Monitör Fiyatları

Casper Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 180 HZ 1 MS Pivot Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: AKYOL.İLETİŞİM

11.099,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 11099.55
Casper Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 180 HZ 1 MS Pivot Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: CasperExcalibur

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 11159.07
Casper Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 2K QHD 180HZ 1MS PİVOT Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

11.579,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 11579.04
Casper  Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 2K QHD 180HZ 1MS PİVOT Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

11.639,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 11639.03
Casper Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 2K QHD 180HZ 1MS Pivot Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü - 1 ms - 180 Hz

Satıcı: AKYOL.İLETİŞİM | 6 yorum

11.796,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 11796.06
CASPER Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 2K QHD 180HZ 1MS PİVOT Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 12009
Casper Excalibur M.e315Qvc-C 31.5" 1 ms QHD 180Hz Curved Oyuncu Monitörü 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 11999.00
Casper Excalibur M.e315qvc-c 31.5" 2K QHD 180hz 1MS Pivot Curved Hdr10 300nıt Oyuncu Monitörü 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11999.00
Casper Excalibur E315QVC-C 31.5'' 180Hz 1MS(MPRT) QHD CURVED Oyuncu Monitörü

5 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11999.00
Casper Excalibur M.e315qvc-C 31.5" 2K Qhd 180Hz 1Ms Pivot Curved Hdr10 300Nıt Oyuncu Monitörü

Satıcı: Casper Excalibur

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 11999.00
Casper Excalibur M.E315QVC-C 31.5" 2K QHD 180HZ 1MS PİVOT Curved HDR10 300NIT Oyuncu Monitörü

Satıcı: MEDIAMARKT

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 12000.00
Casper 31.5" Excalibur M.e315qvc-C 2K Qhd 180Hz 1Ms Pivot Curved 2Xhdmi 2Xdp Oyuncu Monitörü

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

14.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14147.50
Casper 31.5" Excalibur M.E315Qvc-C 2K Qhd 180Hz 1Ms Pivot Curved 2Xhdmi 2Xdp Oyuncu Monitörü

Satıcı: pazareyle

14.891,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 14891.84
Casper 31.5" Excalibur M.E315Qvc-C 2K Qhd 180Hz 1Ms Pivot Curved 2Xhdmi 2Xdp Oyuncu Monitörü - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

15.474,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 15474.70

Casper Excalibur M.E315QVC-C Monitör Fiyat Geçmişi

Casper Excalibur M.E315QVC-C Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Casper Excalibur M.E315QVC-C Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 711 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 499 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 187 mm
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Casper Excalibur M.E315QVC-C Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.