4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Cube PA-27P240F05 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Cube PA-27P240F05 Monitör Fiyatları

Cube 27" 240Hz Flat IPS 0.5ms Freesync HDR Pivot DP Rgb Full HD PA-27P240F05 Gaming Monitör Sıfır Ölü Piksel Garantili

Satıcı: PcKolik

6.478,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6478.05
Cube Pa-27p240f05 Ips 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp Fhd 1920x1080 27" Freesync Yukseklık Ayarı Ves

Satıcı: dualpazar

8.059,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8059.75
ONTECH - 27 Cube Pa-27p240f05 Ips 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp Fhd 1920x1080 Freesync Yukseklık Ayarı Ves

Satıcı: netsipariş

8.227,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 8227.25
Cube Pa-27p240f05 Ips 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp Fhd 1920x1080 27" Freesync Yukseklık Ayarı Ves

Satıcı: lowellteknoloji

8.322,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8322.57
ONTECH - 27 Cube Pa-27p240f05 Ips 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp Fhd 1920x1080 Freesync Yukseklık Ayarı Ves

Satıcı: LowellTeknoloji

8.486,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 8486.53
ONTECH - 27 Cube Pa-27p240f05 Ips 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp Fhd 1920x1080 Freesync Yukseklık Ayarı Ves

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.564,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 8564.13
ONTECH - 27 Cube Pa-27p240f05 Ips 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp Fhd 1920x1080 Freesync Yukseklık Ayarı Ves

Satıcı: dualpazar

8.867,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 8867.88
27 Cube PA-27P240F05 27 inç IPS 1920x1080 240 Hz Oyun Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8949.00
27 CUBE PA-27P240F05 IPS 0.5MS 240HZ 2XHDMI 2XDP FHD 1920X1080 FREESYNC YUKSEKLIK AYARI VESA PIVOT RGB SIYAH GAMING

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.476,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 9476.37
27 Cube Pa-27P240f05 Ips 0.5Ms 240Hz 2Xhdmı 2Xdp Fhd 1920X1080 Freesync Yukseklık Ayarı Vesa Pıvot Rgb Sıyah Gamıng

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.701,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 9701.20
27 Cube Pa-27P240f05 Ips 0.5Ms 240Hz 2Xhdmı 2Xdp Fhd 1920X1080 Freesync Yukseklık Ayarı Vesa Pıvot Rgb Sıyah Gamıng

Satıcı: MAESKO

10.546,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 10546.90
27 CUBE PA-27P240F05 IPS 0.5MS 240HZ 2XHDMI 2XDP FHD 1920X1080 FREESYNC YUKSEKLIK AYARI VESA PIVOT RGB SIYAH GAMING

Satıcı: ACF Teknoloji

10.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 10728.00

Cube PA-27P240F05 Monitör Fiyat Geçmişi

Cube PA-27P240F05 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Cube PA-27P240F05 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel Oyun
• Barkod (EAN) 8680097302175

Cube PA-27P240F05 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.