4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Cube PA-27V240F05-2K Monitör Fiyatları

Cube 27" 240Hz 2K 0.5ms Va Panel Freesync Pivot Dp, Hdmi Rgb PA-27V240F05-2K Gaming LCD Monitör Sıfır Ölü Piksel Garantili - Siyah

Satıcı: PcKolik

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 9299.07
Cube Pa-27V240f05-2K 27" 2K Qhd 0.5Ms 240Hz Dp/Hdmi Yükseklik Ayrarlı Pivot Va Monitör

Satıcı: Dualpazar

12.061,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 12061.20
Cube Pa-27V240f05-2K 27" 240Hz 0.5Ms Hdmı+Dp Hdr Wqhd Freesync Va Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.615,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 12615.10
ONTECH - 27 Cube Pa-27v240f05-2k Va 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp 2k Qhd 2560x1440 Freesync Yukseklık Ayar

Satıcı: netsipariş

12.659,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 12659.28
ONTECH - 27 Cube Pa-27v240f05-2k Va 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp 2k Qhd 2560x1440 Freesync Yukseklık Ayar

Satıcı: dualpazar

13.041,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 13041.00
Cube 27" 240Hz 2K 0.5Ms Va Panel Freesync Pivot Dp, Hdmi Rgb Pa-27V240F05-2K Gaming Lcd Monitör Sıfır Ölü Piksel Garantili

Satıcı: netsiparis

13.113,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 13123.5
ONTECH - 27 Cube Pa-27v240f05-2k Va 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp 2k Qhd 2560x1440 Freesync Yukseklık Ayar

Satıcı: LowellTeknoloji

13.171,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 13171.63
ONTECH - 27 Cube Pa-27v240f05-2k Va 0.5ms 240hz 2xhdmı 2xdp 2k Qhd 2560x1440 Freesync Yukseklık Ayar

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.288,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 13288.04
27 Cube PA-27V240F05-2K Va 0.5ms 240HZ 2xhdmı 2xdp 2k Qhd 2560X14

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 13889.00

Cube PA-27V240F05-2K Monitör Fiyat Geçmişi

Cube PA-27V240F05-2K Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Cube PA-27V240F05-2K Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8680097302182

Cube PA-27V240F05-2K Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.