4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Cube PA-34V165C Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Cube PA-34V165C Monitör Fiyatları

Cube 34" 165hz 1ms 2K+ 21:9 Wqhd Curved 1500R VA Panel Freesync Dp+Hdmı+Type-c Pivot PA-34V165C Gaming Monitör

Satıcı: PcKolik | 22 yorum

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 12089.07
CUBE PA-34V165C 34" 165hz 1ms WQHD (VESA) RGB Oyuncu Monitörü

Satıcı: dualpazar

16.953,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 16953.30
Cube Pa-34V165c 34" 165Hz 1Ms Hdmı+Dp+Usb-C Uwqhd Freesync Va Curved Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

18.182,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 18182.10
34 Cube Pa-34v165c Va 1ms 165hz Hdmı Dp Type-c Usb 2k WQhd 3440x1440 Freesync Curved Yukseklık Ayarı

Satıcı: netsipariş

18.329,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 18329.22
34 Cube Pa-34v165c Va 1ms 165hz Hdmı Dp Type-c Usb 2k WQhd 3440x1440 Freesync Curved Yukseklık Ayarı

Satıcı: LowellTeknoloji

18.972,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 18972.23
Cube 34" 165Hz 1Ms 2K+ 21:9 Wqhd Curved 1500R Va Panel Freesync Dp+HDMI+Type-C Pivot Pa-34V165C Gaming Monitör

Satıcı: netsiparis

19.085,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 19095.1
CUBE PA-34V165C 34" 165hz 1ms WQHD (VESA) RGB Oyuncu Monitörü

Satıcı: Lowell Teknoloji

19.146,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 19146.84
34 Cube Pa-34V165c Va 1Ms 165Hz Hdmı Dp Type-C Usb 2K Wqhd 3440X1440 Freesync Curved Yukseklık Ayarı Vesa Rgb Sıyah Gamı

Satıcı: MAESKO

20.116,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 20116.70
Tuba Toptaş 34 Cube PA-34V165C Va 1ms 165HZ HDMI Dp Type-C USB 2k Wqhd 3440X1440 Freesync Curved Yukseklık Ayarı

Satıcı: MAESKO

21.139,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 21139.49
34 CUBE PA-34V165C VA 1MS 165HZ HDMI DP TYPE-C USB 2K WQHD 3440X1440 FREESYNC CURVED YUKSEKLIK AYARI VESA RGB SIYAH GAMI

Satıcı: ACF Teknoloji

23.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

10 23995.00

Cube PA-34V165C Monitör Fiyat Geçmişi

Cube PA-34V165C Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Cube PA-34V165C Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun

Cube PA-34V165C Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.