Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Cube 23.8" 180Hz 0.5ms Flat IPS Panel Freesync Dp, Hdmi Full HD PF-24P180F05 Gaming Monitör Sıfır Ölü Piksel Garantili
Satıcı: PcKolik | 1 yorum
4.086,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 4086.88
ONTECH - 23.8 Cube Pf-24p180f05 Ips 0.5ms 180hz Hdmı Dp Usb Fhd 1920x1080 Sıyah Vesa Gamıng Sıfır Ol Satıcı: LowellTeknoloji
5.625,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 5625.03
ONTECH - 23.8 Cube Pf-24p180f05 Ips 0.5ms 180hz Hdmı Dp Usb Fhd 1920x1080 Sıyah Vesa Gamıng Sıfır Ol Satıcı: Lowell Teknoloji
5.673,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 5673.54
23.8 Cube PF-24P180F05 IPS 0.5ms 180HZ HDMI Dp USB Fhd 1920X1080
Satıcı: Avcı Teknoloji
5.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 5790.00
ONTECH - 23.8 Cube Pf-24p180f05 Ips 0.5ms 180hz Hdmı Dp Usb Fhd 1920x1080 Sıyah Vesa Gamıng Sıfır Ol Satıcı: dualpazar
5.790,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 5790.21
ONTECH - 23.8 Cube Pf-24p180f05 Ips 0.5ms 180hz Hdmı Dp Usb Fhd 1920x1080 Sıyah Vesa Gamıng Sıfır Ol Satıcı: netsipariş
6.061,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 6061.63
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR