4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM22-A201Y Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dahua LM22-A201Y Monitör Fiyatları

Dahua LM22-A201Y 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Nepal Bilişim

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 3209
Dahua Lm22-A201y 21.5" 100Hz 5Ms Vga+Hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: nepalbilişim

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2999.00
Dahua Lm22-a201y 21.5" 100hz 5ms Vga+hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: nepalbilisim

3.012,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3012.27
Dahua Lm22-a201y 21.5" 100hz 5ms Vga+hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: TEKNO54

3.013,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3013.20
Dahua 22" Lm22-A201y 1920X1080 5Ms 100Hz Ips Hdmı/Vga +Vesa Monitör

Satıcı: BilgePazar

3.115,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3115.40
DAHUA 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Nepal Bilişim

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3299.00
Dahua LM22-A201Y 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

3.321,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 3321.85
DAHUA 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Bilgepazar

3.384,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3384.67
Dahua LM22-A201Y 21.5" 100Hz 5ms Vga+Hdmı Fullhd IPS Vesa Monitör - 5 ms - 100 Hz

Satıcı: Nepal Bilişim | 1 yorum

3.394,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 3394.03
Dahua LM22-A201Y 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Bilgepazar

3.433,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 3433.96
Dahua LM22-A201Y 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Teknoraks

3.442,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 3442.64
Dahua LM22-A201Y 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

3.510,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 3510.43
Dahua 22" LM22-A201Y 1920X1080 5ms 100Hz IPS Hdmı/vga +Vesa Monitör - 5 ms - 100 Hz

Satıcı: bilgepazar

3.537,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 3537.77

Dahua LM22-A201Y Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM22-A201Y Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM22-A201Y Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 492.7 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 361.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 189.3 mm
• Ekran Genişliği 492.7 mm
• Ekran Yüksekliği 284 mm
• Ekran Derinliği 41.2 mm
• Ekran Ağırlığı 1.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.15 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 22 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dahua LM22-A201Y Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.