3.7 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM24-B201S Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dahua LM24-B201S Monitör Fiyatları

DAHUA LM24-B201S 23.8" 100hz 5ms FullHD IPS LED (VESA) Oyuncu Monitörü

Satıcı: Teknoraks

4.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4025
Dahua Lm24-B201s 23.8" 100Hz 5Ms Vga+Hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.008,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4008.10
Dahua DHI-LM24B201S 23.8" 5MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: letonxtoptan

4.014,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 4014.81
Dahua DHI-LM24B201S 23.8" 5MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: lowellteknoloji

4.100,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 4100.37
Dahua 23.8" Lm24-B201s 1920X1080 4Ms 100Hz Ips Hdmı/Vga +Vesa +Speaker Monitör

Satıcı: BilgePazar

4.158,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4158.90
DAHUA 23.8" LM24-B201S FHD 4MS 100Hz VESA HDMI/VGA IPS

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.218,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4218.53
Dahua LM24-B201S 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

4.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 4249
Dahua LM24-B201S 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

4.276,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 4276.73
DAHUA 23.8" LM24-B201S FHD 4MS 100Hz VESA HDMI/VGA IPS

Satıcı: Teknoraks

4.293,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4293.14
Dahua B201S 23.8" 100Hz 5ms Fullhd IPS LED Ev & Ofis Monitör DHI-LM24-B201S

Satıcı: letonxtoptan

4.317,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4317.00
Dahua 23.8" IPS LM24-B201S 5ms 100Hz VGA HDMI Ev Ofis Tipi Monitör (1920X1080) - 1 ms - 100 Hz

Satıcı: Hızlı Stok

5.594,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 5594.59
DAHUA LM24-B201S 23.8" LED IPS 5ms 100Hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI Multimedya (Vesa) Anti-Blue Siyah Monitör

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

6.159,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 6159.50

Dahua LM24-B201S Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM24-B201S Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM24-B201S Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 539.2 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 418.1 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 168.6 mm
• Ekran Genişliği 539.2 mm
• Ekran Yüksekliği 320.4 mm
• Ekran Derinliği 41.3 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.74 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 25 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dahua LM24-B201S Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.