4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM24-C301B Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dahua LM24-C301B Monitör Fiyatları

Dahua Lm24-C301b 23.8" 100Hz 5Ms Hdmı+Dp Wqhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 5509.10
DAHUA 23.8" 100Hz 5Ms HDMI+DP WQHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Aison

5.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5719.00
Dahua LM24-C301B 23.8" 100Hz 5Ms HDMI+DP WQHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Teknoraks

5.763,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 5763.56
Dahua Lm24-C301b Led Ips 5Ms 100Hz 2560X1440 23.8" Qhd Hdmı Dp Vesa Monitör

Satıcı: Teknoraks

5.777,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 5777.90
Dahua LM24-C301B 23.8" 100Hz 5Ms HDMI+DP WQHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.799,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 5799.63
DAHUA 23.8" 100Hz 5Ms HDMI+DP WQHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5859.00
Dahua LM24-C301B 23.8" 100Hz 5Ms HDMI+DP WQHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

5.877,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 5877.23
Dahua LM24-C301B 23.8" 100Hz 5ms Hdmı+Dp Wqhd IPS 2560 x 1440 Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

6.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 6059.00
DAHUA LM24-C301B 23.8" LED IPS 5ms 100Hz 2560x1440 QHD HDMI DP (VESA) Siyah Monitör

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

7.711,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 7711.50

Dahua LM24-C301B Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM24-C301B Monitör Ürün Ailesi

Dahua LM24-C301B Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM24-C301B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 539.2 mm
• Ekran Yüksekliği 320.4 mm
• Ekran Derinliği 41.3 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 24 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 21 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dahua LM24-C301B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.