4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM25-E231B Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dahua LM25-E231B Monitör Fiyatları

Dahua LM25-E231BN 25" 200Hz 0.5ms IPS Full HD Gaming Monitör (DP/HDMI + VESA Destekli)

Satıcı: incehesap

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 4809
Dahua Technology Dahua 25\" 200Hz 0.5ms IPS Full HD Gaming Monitör LM25-E231BN (DP/HDMI + VESA Destekli)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4749.00
Dahua Technology 25" 200Hz 0.5Ms Ips Full Hd Gaming Monitör Lm25-E231Bn (Dp/Hdmı + Vesa Destekli)

Satıcı: incehesap

4.899,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4899.02
Dahua LM25-E231B 24.5" 180Hz 0.5ms Hdmı+Dp Fullhd Adaptive-Sync IPS 1920 x 1080 LCD Monitör

Satıcı: EVOTECH STORE

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4900.00
DAHUA LM25-E231BN 24.5″ 200Hz 0.5ms HDR10 Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör 4.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4909.00
Dahua 25" 0.5ms 200Hz IPS Dp/hdmı +Vesa Fullhd Gaming Monitör LM25-E231BN - 200 Hz - 25 inç

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 3 yorum

4.928,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4928.07
Dahua Lm25-E231bn 24.5 İnc 200Hz 0.5Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Hdr10 Fhd Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.197,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5197.50
Dahua Lm25-E231bn 24.5" 200Hz 0.5Ms Hdmı+Dp Hdr Fullhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.205,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5205.10
Dahua LM25-E231BN 24.5" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.479,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5479.53
Dahua Technology 25" 200Hz 0.5Ms Ips Full Hd Gaming Monitör Lm25-E231Bn (Dp/Hdmı + Vesa Destekli)

Satıcı: LowellTeknoloji

5.557,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 5557.13

Dahua LM25-E231B Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM25-E231B Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM25-E231B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği 557.7 mm
• Ekran Yüksekliği 330.6 mm
• Ekran Derinliği 58 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 23 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 25.3 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 19 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dahua LM25-E231B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.