3.7 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM27-B201S Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dahua LM27-B201S Monitör Fiyatları

Dahua DHI-LM27-B201S 27" 5 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: BilsoyTeknoloji

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4556.07
Dahua DHI-LM27-B201S 27" 5 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: letonxtoptan

4.570,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4570.02
Dahua 27 inç FHD Monitör, LM27-B201S, 1920 × 1080 (FHD), LED, OD 4 ms

Satıcı: Bilgepazar

4.913,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4923.37
DAHUA LM27-B201S 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Aison

4.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 4980.00
DAHUA LM27-B201S 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: letonxtoptan

4.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 4985.00
DAHUA 27" LM27-B201S FHD 5MS 100Hz IPS HDMI/VGA MM SPEAKER VESA

Satıcı: Teknoraks

5.036,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 5036.85
DAHUA 27" LM27-B201S FHD 5MS 100Hz IPS HDMI/VGA MM SPEAKER VESA

Satıcı: Bilgepazar

5.123,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 5123.91
Dahua B201S 27" 100Hz 5ms Fullhd IPS LED Ev & Ofis Monitör DHI-LM27-B201S

Satıcı: letonxtoptan | 1 yorum

5.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5220.00
Dahua LM27-B201S 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

5.240,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 5240.20
Dahua LM27-B201S 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

5.266,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5266.13
Dahua 27" IPS LM27-B201S 5ms 100hz HDMI Multimedya Monitör (1920 x 1080)

Satıcı: bilgepazar

5.289,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 5289.93

Dahua LM27-B201S Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM27-B201S Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM27-B201S Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Ağırlığı 3.84 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.25 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dahua LM27-B201S Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.