3.7 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM32-F200 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok
DisplayPort (DP):
Yok

Dahua LM32-F200 Monitör Fiyatları

Dahua 32 inc LM32-F200 60Hz VGA HDMI USB MM 7x24 Endüstriyel Güvenlik Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

9.024,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 9034.62
32" DAHUA LM32-F200 60Hz VGA HDMI USB MM 7x24 Endüstriyel

Satıcı: SeyhanElektronik

8.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 8800.00
Dahua LM32-F200 31.5" 8 MS 60 Hz 2xHDMI+VGA Full HD Endüstriyel Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

8.822,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 8822.40
Dahua LM32-F200 31.5" 8 MS 60 Hz 2xHDMI+VGA Full HD Endüstriyel Monitör

Satıcı: zmteknoloji

8.831,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 8831.70
Dahua 31.5" Led Lm32-F200 8Ms 60Hz Hdmı Güvenlik Monitörü 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

8.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8848.00
DAHUA 31.5 LED LM32-F200 8MS 60Hz HDMI 7-24 Güvenlik Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

8.867,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 8867.24
Dahua Lm32-F200 31.5" Fhd Vga Hdmı 8Ms 1920-1080 60Hz Led Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

9.024,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 9024.62
Dahua 31.5" Led Lm32-F200 8Ms 60Hz Hdmı Güvenlik Monitörü 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

9.368,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9368.20
Dahua LM32-F200 31.5 Fhd 60Hz 8ms HDMI VGA LED Monitör

Satıcı: Techmarketim | 5 yorum

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 9499.00
Dahua Lm32-F200 31.5" Fhd Vga Hdmı 8Ms 1920-1080 60Hz Led Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

9.565,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 9565.40
Dahua 31.5" LM32-F200 8ms 60hz Vga 2Hdmi MM

Satıcı: onlinealisverisyap

9.838,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 9838.49
Dahua Lm32-F200 31.5 Inc Fhd Vga Hdm 8Ms 1920-1080 60Hz Led Monitör - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

11.499,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 11499.89

Dahua LM32-F200 Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM32-F200 Monitör Temel Özellikleri

Var
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM32-F200 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 731.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 485.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 117.3 mm
• Ekran Genişliği 731.4 mm
• Ekran Yüksekliği 432.6 mm
• Ekran Derinliği 67.5 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 55 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dahua LM32-F200 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.