3.6 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM43-F200 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok
DisplayPort (DP):
Yok

Dahua LM43-F200 Monitör Fiyatları

Dahua LM43-F200 43" 60Hz 8ms (HDMI+Vga) FHD LED Monitör

Satıcı: EnkolayAVM | 2 yorum

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 12500.00
Dahua LM43-F200 42.5" 8 MS 60 Hz Vga Hdmi USB MM Münitör

Satıcı: alfaelektronik

13.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 13020.00
Dahua LM43-F200 43 1920x1080 60Hz 8ms HDMI VGA Led Monitör

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

13.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 13300.00
Dahua Lm43-F200 43" 60Hz 8Ms (Hdmı+Vga) Fhd Led Monitör

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

13.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 13300.00
Dahua LM43-F200 43" 8ms, 60hz,full Hd, Hdmi, Vga, 8W x 2 Hoparlör, Güvenlik Monitör - 24 inç - 60 Hz

Satıcı: EnkolayAVM

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 13500.00
DAHUA 43" LM43-F200 8MS 60Hz HDMI Güvenlik Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: Kasva Bilişim

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 13500.00
DAHUA LM43-F200 43" 60Hz 8ms (HDMI+Vga) FHD LED Monitör

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 14000.00
Dahua LM43-F200 42.5" 8 MS 60 Hz Vga Hdmi USB MM Münitör

Satıcı: onlinealisverisyap

14.223,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 14223.53
Dahua 43" Lm43-F200 8Ms 60Hz Hdmı Güvenlik Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

14.410,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 14410.60
DAHUA 43 LM43-F200 8MS 60Hz HDMI Güvenlik Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

14.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 14459.00
Dahua Lm43-F200 43" 60Hz 8Ms (Hdmı+Vga) Fhd Led Endüstriyel Monitör 1920X1080P

Satıcı: onlinealisverisyap

14.729,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 14729.77
Dahua Lm43-F200 43" 60Hz 8Ms (Hdmı+Vga) Fhd Led Endüstriyel Monitör 1920X1080P

Satıcı: netsipariş

14.754,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 14754.09
Dahua LM43-F200 42.5 inc 8ms 60hz Vga HDMI USB MM 7x24 Endüstriyel VESA Uzaktan Kumanda Güvenlik Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

14.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 15004
Dahua LM43-F200 43 1920x1080 60Hz 8ms HDMI VGA Led Monitör

Satıcı: netsiparis

15.585,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 15585.99

Dahua LM43-F200 Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM43-F200 Monitör Temel Özellikleri

Var
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM43-F200 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 968.7 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 619.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 234.7 mm
• Ekran Genişliği 968.7 mm
• Ekran Yüksekliği 564.7 mm
• Ekran Derinliği 72.9 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 200X400 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 75 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dahua LM43-F200 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.