4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dahua LM55-F400 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dahua LM55-F400 Monitör Fiyatları

Dahua DHI-LM55-F400 55" 9.5 MS 60 Hz 4K UHD IPS LED Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

33.033,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 33033.43
Dahua 55" Lm55-F400 8Ms 60Hz Hdmı Güvenlik Monitör (3840 X 1600)

Satıcı: onlinealisverisyap

33.081,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 33081.70
Dahua DHI-LM55-F400 55" 9.5 MS 60 Hz 4K UHD IPS LED Monitör

Satıcı: zmteknoloji

33.241,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 33241.43
Dahua 55" Lm55-F400 8Ms 60Hz Hdmı Güvenlik Monitör (3840 X 1600)

Satıcı: onlinealisverisyap

33.984,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 33984.66
Dahua 55" Lm55-F400 9.5Ms 60Hz Hdmi Usb Mm 4K

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

34.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 34039.00
Dahua 55 LM55-F400 3840X2160 9.5ms 60Hz 3xhdmı/usb Speaker+Vesa Monitör - RENK - Siyah

Satıcı: Techmarketim

34.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 34699.00
Dahua LM55-F400 55 FHD Vga Hdmı 8ms 1920-1080 60Hz Led Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

34.822,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 sn önce

7 34832.8
Dahua 55" Lm55-F400 8Ms 60Hz Hdmı Güvenlik Monitör (3840 X 1600)

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

35.842,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 35842.98
Dahua F400 55" 60Hz 9.5ms 4K UHD IPS LED Cctv Ofis Monitör Kumandalı 5000:1 Kontrast DHI-LM55-F400

Satıcı: ZmTeknoloji

36.731,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 36731.75
Dahua 55'' LM55-F400 9.5ms 60hz Hdmi USB MM 4K

Satıcı: onlinealisverisyap

37.101,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 37101.49
Dahua Lm55-F400 55 Inc Fhd Vga Hdmı 8Ms 1920-1080 60Hz Led Monitör

Satıcı: Pazareyle

43.513,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 43513.68

Dahua LM55-F400 Monitör Fiyat Geçmişi

Dahua LM55-F400 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dahua LM55-F400 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 3
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 1339 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 813 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 148 mm
• Ekran Genişliği 1236 mm
• Ekran Yüksekliği 715 mm
• Ekran Derinliği 68.3 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 11.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 200X400 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 100 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 145 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 84 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dahua LM55-F400 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.