4.5 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell Alienware 34 AW3425DW Monitör Fiyatları

Dell Alienware Aw3425dw 34 3440x1440 Uwqhd 240hz 0.03 Ms Hdmı Dp Type-c Hdr True Black 400 Adaptive Sync Qd-oled Curved Gaming Monitor

Satıcı: EbrarBilgisayar

38.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 38659.00
Dell Alienware AW3425DW 34 UWQHD 240Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C HDR 400 Sync QD-OLED Gaming Monitor

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

38.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 38949.00
Alienware AW3425DW 34'' 240Hz 0.03ms WQHD 3440x1440 QD-OLED 1800R NVidia G-SYNC AMD FreeSync Premium Pro Oyuncu Monitörü - 3 Yıl Değişim Garantisi

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

38.993,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 38993.03
Dell Alienware AW3425DW 34 3440X1440 Uwqhd 240Hz 0.03 Ms HDMI Dp Type-C Hdr True Black 400 Adaptive Sync Qd-Oled Curved Gaming Monitor - 0,03 ms - 240 Hz

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

39.142,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 39142.77
Dell Alienware AW3425DW 34 inç 240Hz 0.03ms WQHD 3440x1440 NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Premium Pro HDR QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

39.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 39709
Dell Alienware AW3425DW 34 3440x1440 UWQHD 240Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C HDR True Black 400 Adaptive Sync QD-OLED Curved Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

43.045,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 43045.44
Dell Alienware Aw3425dw 34 3440X1440 Uwqhd 240Hz 0.03 Ms Hdmı Dp Type-C Hdr True Black 400 Adaptive Sync Qd-Oled Curved Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

43.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 43389.00
Alienware AW3425DW 34'' 240Hz 0.03ms WQHD 3440x1440 QD-OLED 1800R NVidia G-SYNC AMD FreeSync Premium Pro Oyuncu Monitörü - 3 Yıl Değişim Garantisi

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

44.173,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 44173.80

Dell Alienware 34 AW3425DW Monitör Fiyat Geçmişi

Dell Alienware 34 AW3425DW Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell Alienware 34 AW3425DW Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 814.15 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 555.08 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 232 mm
• Ekran Genişliği 814.15 mm
• Ekran Yüksekliği 361.55 mm
• Ekran Derinliği 111.23 mm
• Ekran Ağırlığı 5.09 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.14 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 190 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell Alienware 34 AW3425DW Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Semih Profil Resmi

2 yorum

Semih epey deki arkadaşlar burada bir hata var hepsi burada linkindeki ürün oled değil yanlış yönlendirme olmasın lütfen.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Semih Teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.