4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör Fiyatları

Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör - 360 Hz

Satıcı: GamingGenTR | 61 yorum

17.501,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 17501.67
Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 17.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 17709
Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 17.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 17709
Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

18.458,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 18458.13
Dell Alienware 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

18.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 18929.00
Dell Alienware AW2724HF 27" 0.5 Ms 360 Hz Adaptive Sync Fast Ips Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 14 yorum

19.138,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 19138.47
Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

19.391,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 19391.04
Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

26.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 26777.00
Dell Alienware AW2724HF 27" 0.5 Ms 360 Hz Adaptive Sync Fast Ips Monitör

Satıcı: ernpazarlama

37.150,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 37150.24
Dell Alienware AW2724HF 27 inç 360Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Erenler Ticaret

38.748,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 38748.10

Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör Fiyat Geçmişi

Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör Ürün Ailesi

Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 4
• USB-A (Type-A) Özellikleri Hızlı Şarj (USB BC 1.2)
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611.44 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 518.68 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 243.71 mm
• Ekran Genişliği 611.44 mm
• Ekran Yüksekliği 364.94 mm
• Ekran Derinliği 68 mm
• Ekran Ağırlığı 4.18 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.55 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 39 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.