Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: OS | 4 yorum
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5299.00 Dell G2422HS 23.8 inç 165Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming MonitörSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 83 yorum
5.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 5259.00 Dell G2422hs 23.8 Inç 165hz 1ms Full Hd Adaptive Sync Ips Gaming MonitörSatıcı: Betaplus | 8 yorum
5.409,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5409.00 Dell G2422HS 23.8 inç 165Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming MonitörSatıcı: Betaplus
5.620,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 5620.26 Dell 23.8¨ G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming MonitörSatıcı: BETA PLUS
5.612,38 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5622.38 Dell G2422HS 23.8" 1 MS 165 Hz Adaptive Sync Full HD IPS LED MonitörSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 4 yorum
5.842,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 5842.86 Dell G2422Hs 23.8" 1 MS 165 Hz Adaptive Sync Dp-Hdmi Yükseklik Ayarlı IPS FHD Oyuncu MonitörüSatıcı: Betaplus
5.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 5849.00 Dell G2422HS 23.8" 1 MS 165 Hz Adaptive Sync Full HD IPS LED MonitörSatıcı: teknostok
7.707,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
8 7707.20 Dell G2422hs 23.8" 1Ms 165Hz 1920X1080 2Xhdmı/Dp Ips Led MonıtorSatıcı: PTD Bilişim
7.815,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
9 7815.11 DELL 23.8 IPS G2422HS 1MS 165Hz HDMI-DP GAMING MONİTÖR 1920X1080Satıcı: onlinealisverisyap
8.343,41 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
10 8353.41 24” G2422HS İPS/210-BDPN LCD MONİTÖR DELLSatıcı: onlinealisverisyap
8.378,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
11 8378.30 Dell G2422HS 24 1920X1080 165Hz 1ms HDMI Dp IPS Gaming MonitörSatıcı: ZmTeknoloji
9.120,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 9120.36 Dell 23.8" Ips G2422hs 1ms 165hz Hdmı-dp Gamıng Monitör 1920x1080Satıcı: MB TEKNOLOJİ
9.967,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 9967.26