Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 14 yorum
14.547,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 14547.63 Dell G3223D 31.5 inç 165Hz 1ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 14299.00 Dell 31.5" G3223D Fast IPS 165Hz 1Ms QHD Adaptive Sync USB-C (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming MonitörSatıcı: BETA PLUS
14.593,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14603 Dell G3223D 31.5 inç 165Hz 1ms Adaptive Sync QHD Fast IPS USB-C Gaming MonitörSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 75 yorum
15.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 15199.00 Dell G3223d 31.5 Inç 165hz 1ms Qhd Adaptive Sync Fast Ips Gaming MonitörSatıcı: Betaplus | 13 yorum
15.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 15209.00 Dell G3223D 31.5" 1 MS 165 Hz Adaptive Sync Usb-C Dp+Hdmi Yükseklik Ayarlı Fast IPS QHD Oyuncu MonitörüSatıcı: Betaplus
15.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15219.00 Dell 31.5″ Fast IPS 165Hz 1Ms 2K QHD Adaptive Sync USB-C (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming MonitörSatıcı: Betaplus
15.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15539.00 DELL 32" G3223D FAST IPS 2K 1Ms 165Hz HDR400 G-Sync/FreeSync PRO GAMING MONİTÖR4 yorum
17.223,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17223.60