Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
4 saat önceki fiyat
1 22599.00 DELL G3223Q 144Hz 1ms HDMI+Displayport HDR600 Fast IPS UHD Adaptive-Sync 32" Gaming MonitörSatıcı: BETA PLUS
23.064,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 23074 Dell G3223Q 32" 1 MS 144 Hz Adaptive-Sync 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
23.789,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 23789.05 Dell G3223Q 32 inç 144Hz 1ms HDR600 FreeSync Premium Pro UHD Fast IPS Gaming MonitörSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 105 yorum
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 23999.00 Dell G3223q 32 Inç 144hz 1ms Uhd Freesync Premium Pro Fast Ips Hdr600 Gaming MonitörSatıcı: Betaplus
24.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 24039.00 Dell G3223Q 32" 1 MS 144 Hz 2xHDMI DP Hdr600 FreeSync Premium Pro Fast IPS UHD Oyuncu MonitörüSatıcı: Betaplus
24.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24039.00