Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ayaz Teknoloji
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 10309 Dell P2421D 23.8" 60Hz 8ms (HDMI+Display) QHD IPS LED MonitörSatıcı: AyazTeknoloji | 19 yorum
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 10899.00 Dell P2421D 23.8" 8ms QHD IPS MonitörSatıcı: Arslan Bilgisayar
11.362,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 11372 Dell P2421D 23.8" 8 MS 60 Hz HDMI+DP 2K QHD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
11.583,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 11583.87 DELL LED MONİTÖR SİYAH QHD 60 HZ -P2421DSatıcı: netsiparis
11.584,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
5 11584.00 Dell P2421D 23.8" 8 MS 60 Hz HDMI+DP 2K QHD IPS LED MonitörSatıcı: ramazanmutlu
11.803,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 11803.90 Dell P2421D 23.8" 8 MS 60 Hz HDMI+DP 2K QHD IPS LED MonitörSatıcı: Netsiparis
11.862,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 11862.90 Dell P2421d 23.8" Ips 2560X1440 8Ms, Hdmı, DpSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
12.266,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
8 12266.39 Dell P2421D 23.8 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP IPS MonitörSatıcı: bızdeherseyvar
12.660,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 12660.37 Dell P2421d Professional Monitor, Ips 23.8", 2560x1440 8ms, Hdmı, DpSatıcı: Fiyat Market
12.667,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
10 12667.00 Dell P2421D 23.8 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
13.099,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
11 13099.64 Dell P2421d Professional Monitor, Ips 23.8", 2560x1440 8ms, Hdmı, DpSatıcı: Core Bilgisayar
13.377,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 13377.37