4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2423D Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell P2423D Monitör Fiyatları

Dell P2423D 23.8" 5 MS 60 Hz DP+HDMI 2K QHD Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: İntegraKurumsal

11.066,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 11066.07
23.8 DELL P2423D IPS QHD 8MS 60HZ HDMI DP

Satıcı: İntegra Bilgisayar | 1 yorum

11.542,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 11542.03
Dell P2423D 23.8 2560X1440 60Hz 8Ms Hdmı Dp Ips Monitör

Satıcı: İntegra Bilgisayar

11.542,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 11542.03
Dell P2423d 23.8" 8ms Qhd 2560x1440 Dp Hdmı Pivot Asansör Ips Led Monitör

Satıcı: İntegra Bilgisayar

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 12199.00
Dell P2423D 23.8 Inç 60Hz 5Ms Hdmi + Display Qhd Ips Monitör Gri

Satıcı: İntegra Bilgisayar

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 12199.00
Dell P2423D 23.8" 5 MS 60 Hz DP+HDMI 2K QHD Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: Uzmanlarpc

13.306,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 13306.66
Dell 23,8" Ips 2560X1440 8Ms Dp Hdmı Siyah Led Monitör P2423d

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

13.426,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 13426.50
Dell 23.8" Ips P2423d 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

13.532,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 13532.70
DELL 23.8 IPS P2423D 5MS 60HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

13.578,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 13578.00
Dell P2423D 23.8 2560X1440 60Hz 8Ms Hdmı Dp Ips Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

13.832,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 13832.40
Tokay Dell 23.8 IPS P2423D 5ms 60HZ Hdmı-Dp Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: proadvice

13.859,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 13859.35
Dell P2423d 23.8" 8ms Qhd 2560x1440 Dp Hdmı Pivot Asansör Ips Led Monitör

Satıcı: Gökkuşağı Bilgisayar

20.617,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 20617.50

Dell P2423D Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2423D Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2423D Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 4
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 537.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 496.11 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 179.57 mm
• Ekran Genişliği 537.8 mm
• Ekran Yüksekliği 318.5 mm
• Ekran Derinliği 52.15 mm
• Ekran Ağırlığı 3.44 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.45 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 55 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dell P2423D Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.