Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell P2424heb 24" 8Ms Vıdeo Conferencıng Monıtor 1Xdp 1Xhdmı Vesa
Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
13.774,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 13774.10
Dell P2424HEB 23.8 1920x1080 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS Monitör Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
14.113,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 14113.50
Dell P2424HEB 24 Konferans Monitörü - LED - 61cm (24 inç) Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 14309
Dell 23.8" IPS P2424HEB 5ms 60HZ Hdmı-Dp Vıdeo Konferans Monitörü
Satıcı: AyazTeknoloji
14.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 14899.00
Dell P2424HEB 23.8 1920X1080 60Hz 8ms HDMI Dp Type-C IPS Monitör
Satıcı: Technobag
15.623,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 15623.07
Dell 23.8" Ips P2424heb 5Ms 60Hz Hdmı-Dp Vıdeo Konferans Monitörü
Satıcı: onlinealisverisyap
19.380,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 19380.40
Dell P2424HEB 23.8 1920x1080 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS Monitör Satıcı: onlinealisverisyap
19.809,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 19809.74
Dell P2424HEB 23.8 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Pivot Monitör Satıcı: onlinealisverisyap
21.593,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
8 21593.70
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM