4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2424HT Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2424HT Monitör Fiyatları

Dell P2424HT 23.8'' 5 MS 60 Hz Touch Ips Monitör

Satıcı: eastech

18.022,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 18022.47
Dell P2424HT 23.8'' 5 MS 60 Hz Touch Ips Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

18.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 18029.00
Dell P2424HT 23.8" 5 ms Full HD IPS 60 Hz HDMI Pivot Dokunmatik Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

18.100,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 18100.20
Dell Touch Monitör 24 inç 1920x1080 FHD, LED TOUCH MONITOR 8MS 60HZ 1x DP 1x HDMI MONITOR, P2424HT

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

18.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 18450
Dell P2424ht 23.8'' 5Ms Type-C Dokunmatik Ips

Satıcı: arestrendy

19.027,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 19027.60
Dell P2424HT 23.8" 5 ms Full HD IPS 60 Hz HDMI Pivot Dokunmatik Monitör

Satıcı: Arestrendy

19.428,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 19428.13
Dell P2424HT 5ms 60Hz FHD Type-C Dokunmatik IPS 23.8 inç

Satıcı: ülgen bilgisayar

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 19999.00
Dell 23.8'' 5ms Type-C Dokunmatik IPS

Satıcı: EASTECH

20.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 20319.00
Dell P2424HT 23.8 1920X1080 60Hz 5ms HDMI Dp Type-C Touch IPS Monitör

Satıcı: ülgen bilgisayar | 3 yorum

20.794,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 20794.50
Dell P2424ht 23.8" 60Hz 5Ms Vga+Hdmı+Dp+Usb-C+Rj45 Fullhd Ips Touch Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

21.241,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21241.10
Dell P2424HT 23.8'' 5ms Type-C Dokunmatik IPS

Satıcı: teknostok

21.437,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 21437.52
23.8 DELL P2424HT FHD 5MS 60HZ HDMI+DP+TYPE-C LED MONITOR

Satıcı: netsiparis

21.825,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 21825.03
DELL 24 IPS DOKUNMATIK P2424HT 5MS 60HZ HDMI-DP TYPE-C KURUMSAL MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

22.308,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 22308.00
23.8 DELL P2424HT FHD 5MS 60HZ HDMI+DP+TYPE-C LED MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.367,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

14 22367.23

Dell P2424HT Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2424HT Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2424HT Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +60 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 320.98 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 248.87 mm
• Ekran Genişliği 538.8 mm
• Ekran Yüksekliği 320.98 mm
• Ekran Derinliği 54.1 mm
• Ekran Ağırlığı 3.86 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.86 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 190 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 3 W
• Hoparlör Özellikleri Mono
• Yıl 2023
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Dell P

Dell P2424HT Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell P2424HT Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.