Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
11.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 11359.00 Dell P2723D 27'' 2560X1440 Qhd Pivot 60Hz 8ms (Hdmı+Dp) IPS MonitörSatıcı: QUEENCK | 2 yorum
11.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 11319.00 Dell P2723D 27" 5 MS 60 Hz 2K QHD Pivot IPS LED MonitörSatıcı: verofis
11.625,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 11625.91 Dell P2723D 27 inç QHD (2560 x 1440) Monitör, 60Hz, 5ms, IPS, HDMI, DisplayPort, 1x USB 3.2, 4x USB 5Gbps USB 3.2,%99 sRGB, Siyah, 3 Yıl GarantiSatıcı: Hema Bilişim
11.696,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 11696.44 Dell P2723D 27" 5 MS 60 Hz 2K QHD Pivot IPS LED MonitörSatıcı: teknostok
11.726,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 11726.63 27 DELL P2723D LED 8 MS 60HZ HDMI VGASatıcı: KUANTUM
11.737,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 11737.01 Dell 27" P2723D 5Ms Qhd Pivot Yükseklik Ayarlı IpsSatıcı: Arslan Bilgisayar
11.750,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 11760 Dell P2723d 27" 5Ms 2K 2560X1440 Hdmı/Dp Pıvot 60Hz Qhd Ips MonıtorSatıcı: PTD Bilişim
11.907,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 11907.95 Dell P2723D 27" 8ms QHD IPS MonitörSatıcı: pazarola
12.212,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 12212.30 Dell P2723D QHD Pivot 60Hz 8ms (Hdmı+Dp) IPS 27 inç MonitörSatıcı: KUANTUM SANAL
12.361,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 12371 Dell P2723D 27 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
12.466,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 12476.76 Dell P2723d 27" 5ms Qhd 2560x1440 Dp Hdmı Asansör Pivot Ips Led MonitörSatıcı: NETSİPARİS
12.541,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 12541.10 27 P2723d Ips Led 8Ms 60Hz Hdmı+Dp MonıtorSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
12.581,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
13 12581.97 Dell P2723D 27" 2560 x 1440 60 Hz 8 ms Hdmi DP IPS MonitörSatıcı: Kuantum Sanal
12.620,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 12620.44 Dell P2723d 27" 5ms Qhd 2560x1440 Dp Hdmı Asansör Pivot Ips Led MonitörSatıcı: Core Bilgisayar
12.739,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
15 12739.12 Dell P2723D 27 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP IPS MonitörSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.817,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 12817.64 Dell P2723D 27" 5ms, 60Hz, 2k Quad Hd, Hdmı, Dp, Usb, Pivot, IPS LED MonitörSatıcı: Core Bilgisayar
13.777,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
17 13777.01 Dell P2723D 27 Inç 60Hz 5Ms Hdmi + Display Qhd Ips Monitör GriSatıcı: Nusrat Bilişim
18.826,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 18826.42