Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QUEENCK | 5 yorum
12.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 12289.00 Dell P2723De 27" 60 Hz 5 ms (Hdmi + Display + Type-C) QHD IPS MonitörSatıcı: Technobag
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 13999.00 Dell 27" P2723DE Ips 2560x1440 8Ms Hdmi Dp Usb-C Siyah Led MonitörSatıcı: Arslan Bilgisayar
13.993,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14003 Dell P2723DE 27" 5 MS 60 Hz DP+HDMI+Type-C 2K QHD Pivot IPS LED MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar | 1 yorum
14.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 14049.00 Dell P2723DE 27" 5 MS 60 Hz DP+HDMI+Type-C 2K QHD Pivot IPS LED MonitörSatıcı: SOFYABİLİŞİM
14.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 14049.00 DELL 27 IPS P2723DE 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C İŞ MONİTÖRÜ 2560X1440Satıcı: onlinealisverisyap
14.244,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 14254 Dell P2723DE 27" 5 MS 60 Hz DP+HDMI+Type-C 2K QHD Pivot IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
14.283,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 14283.73 Dell P2723DE 27 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
14.343,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 14353.37 Dell 27" Ips 2560X1440 8Ms Dp Hdmı Dp Usb-C Siyah Led Monitor P2723deSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
14.930,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 14930.86 Dell P2723DE 27 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
15.106,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 15106.52 Dell P2723de 27" 5ms Qhd 2560x1440 Dp Hdmı Type-c Asansör Pivot Ips Led MonitörSatıcı: Fiyat Market
15.414,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15414.00 Dell 27" P2723DE 5ms QHD Hdmi Dp Type-C IPS EDENGE-P2723DESatıcı: CBN DIŞ TİCARET SANAYİ
18.272,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 18272.00