4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2725H Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2725H Monitör Fiyatları

Dell P2725H 27 inç Full HD (1920 x 1080) monitör, 100 Hz, IPS, 5 ms,%99 sRGB, USB-C, DisplayPort, HDMI, VGA, 4X USB, 3 yıl garanti, siyah

Satıcı: EastechTeknoloji

8.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 8689
Dell P2725H 27 1920X1080 100Hz 8Ms Hdmı Vga Dp Type-C Ips Led Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

8.584,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 8584.50
Dell P2725H 27" 5 MS 100 Hz HDMI+DP+VGA Full HD Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: eastech

8.612,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 8612.23
Dell P2725H 27" 5 MS 100 Hz HDMI+DP+VGA Full HD Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

8.824,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 8824.56
Dell P2725H 27 1920X1080 100Hz 8Ms Hdmı Vga Dp Type-C Ips Led Monitör

Satıcı: netsipariş

9.066,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 9066.88
Dell P2725H Professional 27" Led 8Ms 100Hz 1920X1080 Vga Hdmı Dp 5Xusb Hub Siyah Monitör

Satıcı: Arslan Bilgisayar

9.091,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 9101.81
Dell 27" P2725H Fhd 5Ms 100Hz Hdmi+Dp+Vga (Pivot +Ips)

Satıcı: İndeoKurumsal | 5 yorum

9.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 9273.60
Dell 27" Ips P2725h 5Ms 100Hz Hdmı-Dp-Type-C Kurumsal Monitör

Satıcı: kasvabilişim

9.344,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9344.40
Dell P2725h 27" 8 Ms Full Hd Pivot Ips 100 Hz Monitör

Satıcı: Kraft Online

9.353,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 9353.50
27 DELL P2725H IPS FHD 5MS 100HZ HDMI DP VGA PİVOT

Satıcı: indeokurumsal

9.370,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 9370.20
27 DELL P2725H IPS FHD 5MS 100HZ HDMI DP VGA PİVOT

Satıcı: netsiparis

9.576,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 9576.10
Dell P2725H 27 Inç 8 Ms Full Hd Pivot Ips 100 Hz Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9899.00
Dell 27 Inc P2725H Fhd 8Ms 100Hz Hdmı+Vga+Dp Pıvot Led Monitor

Satıcı: Rega Bilgisayar

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 9900.00
Dell P2725H 27'' 5ms FHD Vga Hdmi Pivot IPS

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

10.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

14 10985.00

Dell P2725H Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2725H Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2725H Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 610.68 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 534.56 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 192.28 mm
• Ekran Genişliği 610.68 mm
• Ekran Yüksekliği 354.71 mm
• Ekran Derinliği 50.03 mm
• Ekran Ağırlığı 4.03 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 74 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell P2725H Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.