Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atom Bilgisayar | 5 yorum
19.698,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 19698.64 Dell Monitör 31.5 inç 3840x2160 4K, 60Hz, 8ms, HDMI, DP, Type-C, IPS Monitor, P3223QESatıcı: BT Teknoloji
20.039,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 20039.33 Dell P3223QE 31.5" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: Vesmark
20.492,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 20492.49 Dell P3223Qe 31.5" 3840 x 2160 60 Hz 8 ms Hdmi DP Type-C IPS MonitörSatıcı: Bt Teknoloji
20.784,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 20784.88 Dell P3223QE 31.5" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: B-T-Teknoloji
20.825,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 20825.62 Dell P3223qe 31.5 3840x2160 60hz 8ms Hdmı Dp Type-c Ips MonitörSatıcı: Zitek Bilişim
21.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 21000.00 DELL 31.5 IPS P3223QE 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160Satıcı: onlinealisverisyap
21.354,00 TL + Kargo Siteye Git ❯54 sn önceki fiyat
7 21364 Dell P3223QE 31.5" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: ramazanmutlu
21.638,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 21638.90 32 Dell P3223qe 4K Usb-C Led 8Ms Monıtor Dp HdmıSatıcı: KUANTUM SANAL
22.032,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
9 22032.51 Dell P3223QE 31.5 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
22.098,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
10 22108 Dell P3223qe 31.5 3840x2160 60hz 8ms Hdmı Dp Type-c Ips MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
22.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 22309.00 32 4K Usb-C Hub Monitor 3840X2160 8Ms Dp Hdmı P3223qeSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
22.697,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
12 22697.42 Dell P3223QE 31.5 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
22.742,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 22742.72 Dell P3223QE 31.5" 5ms 4K Hdmi Dp Type-C IPSSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
23.192,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
14 23192.12 Dell P3223QE 31.5 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
23.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 23329.00 Dell 32 Dell P3223QE 5ms 60HZ Hdımı+Dp+Usb-C IPS MonıtorSatıcı: Exof Technology
26.306,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
16 26306.20